تصاویر آیپد مینی 5 لو رفت؛ طراحی مشابه با نسل گذشته

رسانه کلیک – تصاویر آیپد مینی 5 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. بر اساس این تصاویر، اپل تغییرات زیادی را در طراحی این تبلت در مقایسه با نسل گذشته اعمال نمی کند.

بر اساس شایعاتی که در ماه های گذشته در فضای مجازی منتشر شده، اپل در حال توسعه نسل جدید آیپد مینی است. چند هفته پیش تصاویری از نسل جدید آیپد مینی به اینترنت راه پیدا کرد که طراحی آن به نمایش می گذاشت.

امروز دوباره تصاویر جدیدی از این محصول به اینترنت راه پیدا کرده است. تصاویر آیپد مینی 5 طراحی پنل پشتی آن را مشخص می کند. روی پنل پشتی این دستگاه خطوط آنتن حضور دارد، بنابراین با مدل سلولار این تبلت روبه‌رو هستیم.

تصاویر آیپد مینی 5 خبر از طراحی مشابه آن با آیپد مینی 4 می دهد. شایعات و تصاویر گذشته به طراحی جدید دوربین و فلاش LED اشاره کرده بودند که تصاویر جدید این موضوع را رد می کند.

این احتمال وجود دارد که تصاویر آیپد مینی 5 جعلی باشد و یا اینکه اطلاعات گذشته اشتباه باشند. هر شرکتی قبل از عرضه یک محصول، نمونه های مختلفی از آن را طراحی می کند. شاید تصاویر منتشر شده مربوط به نمونه اولیه این تبلت باشد.

چند سالی از ورود آیپد مینی 4 به بازار می گذرد. با توجه به این موضوع، انتظار می رود اپل در طراحی نسل جدید آن تغییراتی را اعمال کند. برخی شایعات به حذف دکمه هوم و استفاده از فیس آیدی در این محصول اشاره کرده اند. در صورتی که اپل دکمه هوم را از این محصول حذف کند، آیپد مینی 5 دارای طراحی مشابه با نسل جدید آیپد پرو خواهد بود.

در رابطه با تاریخ معرفی این تبلت اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می رود در ماه های آینده با آیپد مینی 5 ملاقات کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .