گوگل اسیستنت به ویژگی های جدیدی مجهز می شود

رسانه کلیک – گوگل اسیستنت با ویژگی های جدید در اختیار کاربران قرار گرفت. از این پس کاربران در گوگل مپس قادر به استفاده از این دستیار مجازی هستند.

گوگل در نمایشگاه CES 2019 ویژگی های جدیدی را برای دستیار مجازی خود، گوگل اسیستنت معرفی کرد. برای مثال کاربران سیستم عامل اندروید و iOS در زمان استفاده از برنامه گوگل مپس، می توانند از این دستیار مجازی و صدای خود برای پاسخ دادن به پیام ها، اجرای موسیقی و ارتباط با دوستان و اعضای خانواده استفاده کنند.

کاربران می توانند در زمان استفاده از گوگل مپس، محل توقف جدیدی را به مسیر خود اضافه کنند. با ادغام شدن گوگل اسیستنت در گوگل مپس، کاربران می توانند بدون رها کردن فرمان دستورهای مختلف را اجرا کنند.

در گوشی های اندرویدی، دستیار صوتی گوگل با برنامه های پیام رسان واتس‌اپ، Hangouts، مسنجر، وایبر، تلگرام و اندروید مسیج سازگاری دارد و کاربران می توانند توسط آن SMS نیز ارسال کنند.

برای اجرای گوگل مپس در زمان رانندگی باید عبارت «OK Google, take me home» را اعلام کرد. علاوه بر این، کاربران سیستم عامل اندروید و iOS با گفتن عبارت «Ok Google, Check-in on my flight»، می توانند زمان پروازهای خود را بررسی کنند.

برای انتخاب یک هتل، کاربران می توانند از گوگل اسیستنت استفاده کنند. این دستیار مجازی به بسیاری از وب‌سایت های رزرو هتل دسترسی دارد.

گوگل قابلیتی را برای دستیار مجازی خود در نظر گرفته که توسط آن، کاربران می توانند در زمان قفل بودن دستگاه نیز به آن دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر این قابلیت در اختیار صاحبان گوشی های پیکسل قرار گرفته است.

گوگل برای اسپیکرهای هوشمند و نمایشگرهای هوشمند گوگل هوم، یک حالت جدید برای ترجمه در نظر گرفته که «Interpreter» نام دارد. کاربران می توانند توسط این حالت به صورت زنده زبان های مختلف را ترجمه کنند. گوگل در ماه های گذشته زبان های زیادی را به دستیار مجازی خود اضافه کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.