تلویزیون های جدید سونی در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد

رسانه کلیک – تلویزیون های جدید سونی در نمایشگاه CES 2019 در معرض دید عموم قرار گرفت. این محصولات با نام های Z9G و A9G به بازار عرضه می شوند.

سونی از تلویزیون های جدید خود پرده برداشت. این کمپانی ژاپنی از تلویزیون Z9G با رزولوشن 8K و فناوری LCD و همچنین A9G با رزولوشن 4K و فناوری OLED رونمایی کرد.

تلویزیون های جدید سونی در ابعاد بسیار بزرگی به بازار عرضه می شوند. خریداران می توانند تلویزیون سونی Z9G را با اندازه های 85 و 98 اینچ سفارش دهند. تلویزیون Z9G در اندازه های 55، 65 و 77 اینچ در اختیار خریداران قرار می گیرد.

این محصولات به پردازنده X1 مجهز شده اند که با استفاده از یک الگوریتم ویژه، کیفیت تصاویر را افزایش می دهند. سونی فناوری های زیادی را در اولین تلویزیون 8K تجاری خود مورد استفاده قرار داده است.

سونی ادعا می کند با استفاده از یک الگوریتم خاص، موفق شده کیفیت تصاویر 4K را تا رزولوشن 8K افزایش دهد. در حقیقت این الگوریتم از افت کیفیت محسوس تصاویر جلوگیری می کند.

در حالی که رزولوشن 8K یک مزیت برای تلویزیون Z9G محسوب می شود، کیفیت آن شاید پایین تر از پنل های OLED باشد. علاوه بر این موضوع، سونی نتوانسته در این محصول از فناوری +Acoustic Surface Audio استفاده کند. این تکنولوژی به معنای قرار دادن اسپیکر در پشت پنل است.

سونی در تلویزیون Z9G از چهار بلندگو استفاده کرده که دو عدد از آن ها در بالای نمایشگر و دو عدد آن ها در بخش پایینی قرار گرفته است.

سونی علاوه بر این محصول، تلویزیون A9G با پنل OLED را نیز معرفی کرده است. در این تلویزیون تمرکز سونی روی کیفیت تصویر بوده است. پنل های OLED رنگ مشکی را با کیفیت بالایی به نمایش می گذارند، کنتراست بی نظیری دارند و همچنین زاویه دید آن ها از پنل های LCD بسیار بهتر است.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با قیمت و همچنین زمان عرضه تلویزیون های جدید سونی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .