شیفر

خبری از بسته الحاقی بازی God of War نیست!

رسانه کلیک – با وجود اینکه کوری بارلوگ در ابتدا ایده بلندپروازانه و بزرگی را برای خلق بسته الحاقی بازی God of War در نظر داشت، اما متاسفانه این ایده در قالب یک بسته گسترش دهنده قابل ساخت نیست!

در حالی که بسیاری از بازیکنان و طرفداران از وجود تغییرات فراوان در بازی God of War نگران بودند، اما این عنوان ویدیویی فراتر از انتظارهای منتقدان و هواداران عمل کرد و با ارائه گیم‌پلی عالی و نمایش رابطه عمیق پدر (کریتوس) و پسر (آترئوس) و همچنین درخشش در تمامی زمینه‌ها، نام خود را در میان بهترین بازی‌های نسل هشتم قرار دارد و حتی جایزه بهترین بازی سال میلادی 2018 را نیز از آن خود کرد.

حال، از آنجا که اغلب شاهد عرضه بسته الحاقی برای عناوین ویدیویی موفق و محبوب داستانی هستیم، درست مانند عناوین ویدیویی فرعی Uncharted: The Lost Legacy و The Last of Us: Left Behind، برخی از هواداران در انتظار انتشار بسته الحاقی بازی God of War هستند تا محتویات بیشتری از این عنوان تجربه کنند. با این حال، ظاهرا این موضوع به این زودی‌ها تحقق نمی‌یابد و صحبت‌های اخیر آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان این عنوان، نشان می‌دهد که استودیوی «سانتا مونیکا سونی» هیچ برنامه‌ای برای ساخت و انتشار محتویات اضافی برای این اثر ویدیویی ندارد و در حال حاضر خبری از بسته الحاقی بازی خدای جنگ نیست!

در همین رابطه، چندی پیش آقای کوری بارلوگ در جریان گفت و گو با شرکت سرگرمی Kinda Funny به این موضوع مهم و پرتقاضای بازیکنان پرداخت و جزئیات بیشتری را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت که البته خبرهای خوبی را برای گیمرها به همراه ندارد!

به بیان دقیق‌تر، کوری بارلوگ اعلام کرد که در ابتدا ایده جالبی برای طراحی و ساخت بسته الحاقی بازی God of War در نظر داشت، اما به مرور زمان وی متوجه شد که این ایده و روایت داستان آن بیش از اندازه جاه طلبانه و بزرگ بوده و لازم است که این ایده بجای عرضه به عنوان دی‌ال‌سی برای بازی خدای جنگ، در قالب یک عنوان مستقل عرضه شود.

جالب اینجا است که استودیوی سانتا مونیکا سونی نیز ایده کوری بارلوگ را ایده‌ای بسیار بزرگ، جاه طلبانه و دیوانه کننده خطاب کرده‌اند و طبق بررسی‌های صورت گرفته، احساس می‌شود که امکان پیاده سازی و اجرای این ایده در قالب بسته الحاقی بازی God of War وجود ندارد. بدین ترتیب، آغاز پروژه توسعه بسته الحاقی این عنوان هنوز کلید نخورده است.

بسته الحاقی بازی God of War

با توجه به صحبت‌های آقای کوری بارلوگ، به نظر می‌رسد وی قصد خلق یک داستان طولانی و کاملی را در سر داشت که از ابتدا تا انتها بازیکنان را درگیر حوادث و اتفاقات مختلف کند. جالب‌تر اینکه برای تحقق این موضوع، چندی پیش سازندگان ویژگی‌های جدیدی از جمله قابلیت New Game Plus و Photo Mode را به بازی خدای جنگ اضافه کردند.

همچنین، با عنایت به پایان بازی خدای جنگ، چندان دور از انتظار نیست که ایده ساخت بسته الحاقی این عنوان در نهایت منجر به ساخت و عرضه یک نسخه فرعی از مجموعه God of War شود. در هر صورت، با اینکه استودیوی سانتا مونیکا سونی لااقل به این‌زودی‌ها بسته گسترش دهنده‌ای را برای این اثر ویدیویی منتشر نمی‌کند، اما این شرکت ایده و داستان غنی از دو شخصیت کریتوس و آترئوس در دسترس دارد که ممکن است در آینده بار دیگر سفر و ماجراجویی جدیدی را با دو شخصیت کریتوس و آترئوس آغاز کنیم.

گفتنی است؛ بازی پرطرفدار و بی نظیر خدای جنگ در روز جمعه 31 فروردین (20 آوریل سال میلادی 2018) توسط شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با خلق و عرضه بسته الحاقی بازی God of War چیست؟ با توجه به ایده بلندپروازانه آقای کوری بارلوگ، به نظر شما آیا به‌زودی میزبان انتشار نسخه فرعی از این مجموعه محبوب خواهیم بود؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.