دموی بازی Resident Evil 2 Remake را بدون محدودیت تجربه کنید!

رسانه کلیک – کاربران پلتفرم پی‌سی هم‌اکنون می‌توانند نسخه دموی بازی Resident Evil 2 Remake را بدون محدودیت زمانی و به صورت کاملا رایگان تجربه کنند.

چند سالی است که شرکت کپ‌کام بجای عرضه عناوین ویدیویی جدید از مجموعه محبوب و پرطرفدار «رزیدنت اویل»، به بازسازی نسخه‌های پیشین این فرانچایز روی آورده و هر از چند گاهی شاهد عرضه چنین بازی‌های ماندگار با کیفیت مطلوب هستیم. در این میان، این شرکت سرشناس ژاپنی پس از عرضه نسخه بازسازی شده عنوان Resident Evil 1، این بار به سراغ توسعه نسخه ریمستر بازی Resident Evil 2 رفته و این عنوان ویدیویی در کمتر از دو هفته دیگر در اختیار بازیکنان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

با این حال، چند روز پیش بود که کپ‌کام وعده عرضه نسخه دموی بازی Resident Evil 2 Remake را داد که به کمک این نسخه، بازیکنان در نقش ماموران ویژه شهر ویران شده راکون سیتی از جمله شخصیت دوست داشتنی لئون کندی، به مدت 30 دقیقه می‌توانند یکی از مراحل و ماموریت‌های این عنوان ویدیویی را به اتمام برسانند.

حال، کپ‌کام به وعده خود عمل کرد و در حال حاضر نسخه دموی بازی Resident Evil 2 Remake به صورت کاملا رایگان در دسترس بازیکنان و علاقه‌مندان قرار دارد. گفتنی است که امکان تجربه این نسخه تا روز دهم بهمن ماه امسال (30 ژانویه) فراهم شده است. بر این اساس، هم‌اکنون با مراجعه به سه فروشگاه ایکس‌باکس لایو، پلی‌استیشن و استیم می‌توانید نسخه دموی این بازی را به صورت رایگان روی پلتفرم مورد نظر خود دریافت کرده و تنها برای 30 دقیقه آن را تجربه کنید.

همان‌طور که اشاره کردیم، متاسفانه سازندگان برای تجربه نسخه دموی بازی «رزیدنت اویل 2 ریمیک» محدودیت زمانی در نظر گرفته‌اند و کاربران فقط به مدت سی دقیقه قادر به تجربه این نسخه هستند. البته، در صورتی که زودتر از سی دقیقه ماموریت بازی را به پایان برسانید، دوباره می‌توانید مراحل این نسخه را از ابتدا طی کنید.

دموی بازی Resident Evil 2 Remake

حال، خبر خوب برای پی‌سی بازها این است که به لطف فعالیت هکرها، ساعاتی پیش نسخه رایانه شخصی بازی Resident Evil 2 Remake هک شد و هم‌اکنون محدودیت آزاردهنده 30 دقیقه‌ای از روی این عنوان برداشته شده است. به بیان ساده‌تر، کاربران پلتفرم پی‌سی می‌توانند ماموریت‌های نسخه دموی این عنوان ویدیویی را بدون هیچ محدودیتی در زمان و تعداد تجربه کنند.

با استناد به توصیه هکرها، بازیکنان نسخه پی‌سی این عنوان با شروع بخش تمرین (Trainer) و سپس فشردن کلید 1 (عدد یک در بخش اعداد کیبورد) می‌توانند محدودیت زمانی بازی را به حالت قبلی بازگردانند و مراحل این بازی را برای دفعات نامحدود تجربه کنند.

جدا از حذف محدودیت سی دقیقه‌ای، نسخه کرک شده بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک از ویژگی‌هایی همچون عدم نیاز به تعویض خشاب اسلحه، سرعت حرکت خیلی سریع و مهمات نامحدود نیز برخوردار است.

شایان ذکر است؛ نسخه نهایی و کامل بازی مورد انتظار Resident Evil 2 Remake در روز جمعه پنجم بهمن ماه امسال (بیست و پنجم ماه ژانویه سال جاری میلادی) روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد. در حال حاضر، نسخه استاندارد این عنوان با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه‌های رسمی به فروش می‌رسد.

حال، فراموش نکنید که دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه نسخه دموی بازی Resident Evil 2 Remake با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.