گلکسی S10 پلاس تبدیل به باریک ترین پرچمدار سامسونگ می شود

رسانه کلیک – اطلاعات جدید فاش شده به این موضوع اشاره می کند که گلکسی S10 پلاس باریک ترین پرچمدار شرکت سامسونگ در سال های اخیر خواهد بود.

شرکت های سامسونگ و اپل در زمینه ضخامت محصولات خود رقابت سنگینی با یکدیگر داشتند؛ با این حال از سال 2015 تا به امروز ضخامت گوشی های هوشمند افزایش کمی را تجربه کرده است. علت این افزایش ضخامت را باید در باتری های بزرگ تر و همچنین قطعات جدید جستجو کرد.

به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد در جدیدترین پرچمداران خود، گوشی های سری گلکسی S10 دوباره ضخامت محصولات خود را کاهش دهد.

بر اساس اطلاعات جدیدی که توسط یک افشاگر، Steve Hemmerstoffer در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، گلکسی S10 پلاس تبدیل به باریک ترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر می شود.

از باریک ترین پرچمداران این برند کره ای می توان به گلکسی S6 با ضخامت 6.8 میلی متر، گلکسی +S6 Edge با ضخامت 6.9 میلی متر، گلکسی S6 Edge با ضخامت 7 میلی متر، گلکسی نوت 5 با ضخامت 7.6 میلی متر و گلکسی S7 Edge با ضخامت 7.7 میلی متر اشاره کرد.

گلکسی S10 لایت

شایعات و گزارش ها در گذشته خبر از باتری 4000 میلی آمپر ساعتی گوشی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ داده بودند. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود و از دوربین سلفی دوگانه بهره می برد.

در صورتی که مشخصات افشا شده از این اسمارت فون حقیقت داشته باشد، سامسونگ موفق شده به فناوری جدیدی برای کاهش ضخامت پرچمدار آینده خود دست پیدا کند.

به نظر می رسد سامسونگ برای گلکسی اس 10 و همچنین گلکسی S10 E ضخامت بیشتری را در نظر گرفته است. این محصولات به ترتیب دارای ضخامتی برابر با 7.85 و 7.94 میلی متر خواهند بود.

گوشی های سری گلکسی اس 10 در تاریخ 20 فوریه به صورت رسمی معرفی می شوند. قدرت این محصولات را چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 تامین می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .