آموزش اینستاگرام

میزان حافظه داخلی گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ لو رفت!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرده که میزان حافظه داخلی آن ها را مشخص می کند.

سامسونگ در تاریخ 20 فوریه در سان‌فرانسیسکو از پرچمداران جدید خود، گوشی های سری گلکسی اس 10 به صورت رسمی رونمایی می کند (تاریخ معرفی گلکسی S10 سامسونگ رسما اعلام شد؛ رونمایی در 1 اسفند). برای آشنایی کامل با این محصولات نباید تا ماه آینده میلادی صبر کنیم چرا که تا به امروز اطلاعات زیادی از آن ها به اینترنت راه پیدا کرده است.

در جدیدترین افشاگری، شاهد اعلام میزان حافظه داخلی نمونه های مختلف این پرچمداران هستیم. در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که پرچمداران آینده سامسونگ در سه نسخه مختلف از نظر میزان حافظه داخلی روانه بازار می شوند.

یک حساب کاربری در توییتر با نام Max Weinbach، میزان حافظه داخلی گوشی های سری گلکسی S10 را اعلام کرده است که البته احتمال تغییر در آن ها وجود دارد.

بر اساس اطلاعات جدید، گلکسی S10 E به عنوان ارزان ترین پرچمدار سامسونگ در سال 2019T به 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود (گلکسی S10 لایت با نام گلکسی S10 E معرفی می شود). در حقیقت این گوشی هوشمند تنها در یک نسخه در اختیار خریداران قرار می گیرد.

گلکسی اس 10 لایت
گلکسی S10 E

دیگر پرچمدار سامسونگ، گلکسی S10 به 6 گیگابایت رم مجهز می شود و در دو نسخه مجهز به 128 و 256 گیگابایت حافظه داخلی در بازار به فروش می رسد.

این منبع ادعا می کند گوشی گلکسی S10 پلاس در سه نسخه روانه بازار می شود. نسخه مجهز به 6 گیگابایت رم مانند گلکسی اس 10 در دو نسخه با 128 و 256 گیگابایت حافظه داخلی به فروش می رسد (گلکسی S10 پلاس تبدیل به باریک ترین پرچمدار سامسونگ می شود). علاوه بر این نمونه ها، شاهد عرضه این دستگاه در نسخه ای با 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی نیز خواهیم بود.

گران ترین پرچمدار از سری گلکسی اس 10، نسخه 5G گلکسی S10 در دو نسخه با 8/12 گیگابایت رم و 256/512 گیگابایت حافظه داخلی روانه بازار می شود. در رابطه با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ نیز به این موضوع اشاره شده که باید منتظر عرضه آن با 512 گیگابایت و 1 ترابایت حافظه داخلی باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.