یکی از نویسندگان The Last of Us Part II درون بازی هم حضور خواهد داشت

رسانه کلیک – یکی از نویسندگان The Last of Us Part II به عنوان یکی از شخصیت‌های بازی، درون بازی حضور خواهد داشت؛ او کسی نیست جز هالی گراس!

با توجه به تصویری که خود هالی گراس (Halley Gross)، یکی از نویسندگان The Last of Us Part II در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است، در حال فیلمبرداری یک بازی ویدئویی است. با توجه به این که نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان و دیگر نویسنده بازی The Last of Us Part II کنار خانم هالی گراس ایستاده است، به راحتی می‌توان متوجه شد که او به عنوان یکی از شخصیت‌های قسمت جدید بازی The Last of Us ایفای نقش می‌کند و این صحنه فیلمبرداری هم مربوط به بازی The Last of Us Part II می‌باشد.

البته تصویر منتشر شده و متنی که به همراه این تصویر در صفحه رسمی اینستاگرام هالی گراس منتشر شده است، جزئیات خاصی را از این مسئله منتشر نکرده است. مشخص نیست که هالی گراس 33 ساله نقش مهمی در داستان بازی The Last of Us Part II ایفا خواهد کرد یا خیر. شاید هم مانند هیدئو کوجیما در بازی Metal Gear Solid V صرفا در حال یک ظاهرسازی است!

در حال حاضر هالی گراس یکی از نویسندگان The Last of Us Part II است و با نیل دراکمن در این راستا همکاری می‌کند. پیش از این، نویسندگی در برخی از قسمت‌های فیلم Westworld باعث شده بود که هالی گراس در عرصه نویسندگی معرف حضور شود. زمان زیادی نگذشت که نیل دراکمن در دسامبر سال 2016 میلادی (2 سال پیش) خبر از پیوستن هالی گراس داد تا مشخص شود دو نویسنده مطرح روی بازی The Last of Us Part II کار خواهند کرد.

هالی گراس، یکی از نویسندگان The Last of Us Part II در کنار نیل دراکمن

این طور که پیداست این بازی مورد انتظار در حال سپری کردن مراحل موشن کپچر است و از طرفی دیگر، چندی پیش هم ناتی داگ طی یک فراخوان به دنبال استخدام نفرات باتجربه در زمینه بازی‌های چند نفره بود. مشخصا این درخواست نیرو برای بخش چند نفره بازی The Last of Us Part II منتشر شده بود. این طور که پیداست روند ساخت و توسعه این بازی مسیر طولانی پیش روی خود دارد اما چندی پیش، شرکت سونی لیستی از بهترین بازی‌های پلی‌استیشن 4 در سال 2019 میلادی منتشر کرد که در آن، نام بازی The Last of Us Part II هم به چشم می‌خورد.

این بازی توسط ناتی داگ در حال ساخت است و به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.