قیمت جدید جیلی GC6 اعلام شد؛ افزایش بالاتر از 50 درصد!

رسانه کلیک – خودروسازان بم قیمت جدید جیلی GC6 اکسلنت را اعلام کرد. این خودرو از این پس با قیمت 125 میلیون تومان به فروش می رسد.

چند روز گذشته شاهد اعلام قیمت جدید خودروها از سوی شرکت های مختلف بودیم (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد). ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو لیست قیمت جدید محصولات خود را منتشر کردند (قیمت جدید محصولات سایپا به صورت رسمی اعلام شد).

پارس خودرو در مقایسه با دو شرکت دیگر محصولات خود را با افزایش قیمت بیشتری به فروش می رساند (قیمت جدید محصولات پارس خودرو رسما اعلام شد).

در این میان ایران خودرو نیز فروش تعدادی از محصولات خود را با قیمت حاشیه بازار آغاز کرده است (فروش فوری هایما S5 و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو با قیمت حاشیه بازار). سایپا دیگر خودروساز بزرگ کشور نیز در آینده طرح فروش فوری محصولات خود را آغاز می کند (فروش فوری خودروهای سایپا با قیمت جدید در روزهای آینده آغاز می شود).

خودروسازان بم به عنوان یکی از تولیدکنندگان خودرو در کشور، امروز قیمت جدید جیلی GC6 اکسلنت را اعلام کرد. این خودرو که در مرداد ماه سال جاری با قیمتی نزدیک به 76 میلیون تومان معامله می شد، از این پس با قیمت 125 میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت اعلام شده در مقایسه با قیمت قبلی افزایشی بیش از 50 درصد را تجربه کرده است. این خودرو با توجه به مشخصات فنی ارزش خرید بالایی با قیمت جدید ندارد.

از مشخصات فنی این خودروی چینی می توان به موتور 4 سیلندر با حجم 1498 سی سی اشاره کرد که قدرتی برابر با 105 اسب بخار و گشتاوری برابر با 146 نیوتون متر را تولید می کند.

این خودروی محور جلو دارای 2 کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو است. جیلی برای این خودروی خود یک مانیتور 8 اینچی در نظر گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.