شیفر

تماشا کنید: بالاخره تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home منتشر شد

رسانه کلیک – بالاخره پس از کلی صبر و انتظار، تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home توسط مارول منتشر شد که در آن، شاهد سفر مرد عنکبوتی به اروپا هستیم.

همان طور که انتظار می‌رفت در تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home تام هالند (Tom Holland) را در نقش پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی می‌بینیم اما بخش جذاب این تریلر، حضور نیک فیوری با هنرنمایی ساموئل جی. جکسون (Samuel J. Jackson) و جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) در نقش میستریو است.

روایتی که این تریلر از داستان فیلم Spider-Man: Far From Home دارد، این است که مرد عنکبوتی به اروپا و کشور انگلیس سفر می‌کند و آن جا درگیر یک مبارزه سخت می‌شود.

در تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home می‌بینیم پیتر پارکر، در هتل خود وقتش را به همراه نِد، با هنرنمایی یاکوب باتالون (Jacob Batalon) می‌گذارند  که ناگهان حضور کسی در اتاقش را متوجه می‌شود؛ او کسی نیست جز نیک فیوری (Nick Fury). این سرهنگ کهنه کار مرد عنکبوتی را متوجه خطری بزرگ در شهر لندن می‌کند. این خطر به واسطه دشمن سنتی و همیشگی Spider-Man یعنی میستریو (Mysterio) به وجود آمده است. از دیگر نکات جذابی که در تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home وجود دارد این است که مرد عنکبوتی با هیدرومن (Hydro-Man) هم مبارزه یا شاید هم مبارزات سخت و نفس گیر خواهد داشت که می‌تواند صحنه‌های جذابی برای مخاطبین این فیلم ایجاد کند.

البته لباس مشکی و قرمز مرد عنکبوتی در این تریلر، بیشتر طرفداران قدیمی مرد عنکبوتی را خوشحال کرده است چرا که این لباس تا حدود زیادی شبیه به یکی از لباس‌های کلاسیک اسپایدرمن است.

باز هم جان واتس (Jon Watts) در روی صندلی کارگردان فیلم Spider-Man: Far From Home نشسته است. او قسمت قبلی فیلم مرد عنکبوتی با نام Spider-Man: Homecoming را هم کارگردانی کرده بود.

از دیگر نکات جالب توجه در رابطه با فیلم Spider-Man: Far From Home این است که دیگر رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) را در این فیلم نمی‌بینیم. با توجه به این که فیلم Spider-Man: Far From Home اولین فیلم مارول پس از عرضه‌ی فیلم Avengers: Endgame خواهد بود، بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول را مشتاق کرده تا ببینند چه سرنوشتی در انتظار رابرت داونی و Iron Man در جدید ترین قسمت از فیلم Avengers خواهد بود. چرا که انتظار داشتند به مانند فیلم Spider-Man: Homecoming، مرد آهنی را در جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی یکبار دیگر ملاقات کنند.

فیلم Spider-Man: Far From Home در تاریخ 5 ژولای 2019 میلادی (مصادف با 5 تیر 98) در ایالات متحده آمریکا و 4 ژولای در استرالیا به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. هنوز تاریخ عرضه این فیلم جذاب و هیجان انگیز در بریتانیا اعلام نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.