قیمت جدید تیبا و ساینا از سوی سایپا اعلام شد

رسانه کلیک – در اقدامی عجیب، سایپا قیمت جدید تیبا و ساینا را دوباره اعلام کرد. این محصولات در مقایسه با گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده اند.

در حالی که در هفته های گذشته شاهد اعلام قیمت جدید محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو بودیم، سایپا قیمت محصولات خود را تغییر می دهد (قیمت جدید محصولات سایپا به صورت رسمی اعلام شد).

پس از افزایش قیمت شبانه پراید، این بار نوبت به تیبا و ساینا رسیده است (قیمت جدید پراید دوباره از سوی سایپا اعلام شد). سایپا قیمت جدید تیبا و ساینا را به تازگی اعلام کرده که در مقایسه با هفته گذشته افزایش چشمگیری را تجربه کرده اند.

قیمت این خودروها به طور میانگین افزایشی 4 میلیونی را در مقایسه با 22 دی ماه تجربه کرده اند. قیمت جدید تیبا و ساینا به شرح زیر است:

خودرو

قیمت 22 دی ماه (تومان)

قیمت 29 دی ماه (تومان)

تیبا بنزینی35,765,00039,425,000
تیبا دوگانه سوز37,715,00044,175,000
تیبا 2 رینگ فولادی39,165,00042,275,000
ساینا دنده ای39,840,00044,175,000

به احتمال زیاد در آینده نزدیک قیمت خودروها توسط شرکت ها دوباره بروزرسانی می شود. در این میان اگر پارس خودرو تصمیم به افزایش دوباره قیمت های خود بگیرد، احتمالا محصولاتش را گران تر از بازار آزاد به فروش برساند (قیمت جدید محصولات پارس خودرو رسما اعلام شد).

ایران خودرو در گذشته فروش دو محصول خود با قیمت حاشیه بازار را آغاز کرده بود (فروش فوری هایما S5 و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو با قیمت حاشیه بازار). با توجه به این موضوع، انتظار می آورد در آینده شاهد افزایش قیمت محصولات ایران خودرو نیز باشیم (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد).

علاوه بر این شرکت ها، خودروسازان بم نیز در گذشته قیمت جدید جیلی GC6 اکسلنت را اعلام کرده است (قیمت جدید جیلی GC6 اعلام شد؛ افزایش بالاتر از 50 درصد).

5 نظرات
 1. شاهین می گوید

  وقتی نظارتی نباشه پراید به ۱۰۰ میلیونم برسه جای تعجب نیست
  وقتی رقیبی برای این دو فرغون ساز نباشد اوضاع همین است که هست

  1. میلاد می گوید

   آفرین
   البته داداش فرغون هم از ماشینای اینا بهتره، در حد فرغون ساختن هم نیستن

 2. حانیه می گوید

  این ها دارن قیمت تمام ماشین های ارزان را به ۴۵ میلیون تومان می رسانند

 3. علی اکبر می گوید

  به به هر دم از این باغ بری میرسد خود کرده را تدبیر نیست

 4. علی می گوید

  سلام ،اگر این دو خودرو ساز !!! تعطیل شوند،وبه کارگران حقوق بیکاری دهند،باور کنید به نفع کشور ومردم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.