آموزش اینستاگرام

قیمت نهایی خودروهای داخلی تا 2 هفته دیگر اعلام می شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – خریداران باید برای اعلام قیمت نهایی خودروهای داخلی تا 2 هفته دیگر منتظر بمانند. انتظار می رود دوباره شاهد افزایش قیمت رسمی خودروها باشیم.

به نظر می رسد قیمت های رسمی خودرو که در هفته های گذشته از سوی خودروسازان اعلام شده بود، قیمت نهایی خودروهای داخلی نیست (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد).

در حالی که شرکت های ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرده بودند، قیمت نهایی خودروهای داخلی تا 2 هفته دیگر مشخص می شود (قیمت جدید محصولات سایپا به صورت رسمی اعلام شد).

با توجه به افزایش قیمت پراید، تیبا و ساینا از سوی سایپا، اعلام قیمت جدید خودروها از سوی شرکت ها طبیعی به نظر می رسد (قیمت جدید پراید دوباره از سوی سایپا اعلام شد).

به تازگی قائم مقام وزیر صنعت در رابطه با قیمت خودرو اعلام کرده است:

قیمت نهایی خودروها با در نظر گرفتن تمام جوانب، قیمت تمام شده خودرو و حقوق مصرف کنندگان تا 2 هفته دیگر به صورت رسمی اعلام می شود.

سید شریف حسینی به این موضوع اشاره کرده که صنعت خودروسازی در ایران جایگاه ویژه ای دارد و کاهش تولید آن به ضرر همه است. در این صنعت نزدیک به 450 هزار نفر مشغول به فعالیت هستند.

پژو 207

قائم مقام وزیر صنعت به این موضوع اشاره کرده که قیمت های اعلام شده در گذشته هنوز به تصویب نرسیده است. خودروسازان در صورتی که محصولات خود را با قیمت پایینی روانه بازار کنند، با ضرر مواجه می شوند.

به نظر می رسد با افزایش چشمگیر قیمت خودرو در بازار مواجه باشیم. با شروع دور تازه تحریم ها، قیمت ارز افزایش زیادی را در بازار تجربه کرد و همچنین شرکت های مختلف همکاری خود با ایران را متوقف کردند. این موارد باعث کاهش قطعات، کمبود عرضه و افزایش قیمت خودرو در بازار ایران شد.

8 نظرات
 1. حانیه می گوید

  کاش مردم همه یک صدا جواب دندان شکن به آن ها را بدهند

 2. ب می گوید

  حقوق مصرف کننده دیگه چیه!

 3. وزیر می گوید

  انشالله خدا کمک کنه این دو تا شرکت ورشکست بشن و ننگشون از کشور پاک بشه.

 4. یه بدبخت می گوید

  مردم بازیچه دست خودتان قرار دادین
  حمایت از حقوق مصرف کنندگان؟ اینکه همشما حمایت تولید کنندگانه مردم به نون شبشون محتاجن پول دادن به امید اینکه بهشون خودرو تحویل بدن..بد عهدی صورت گرفته قیمتم ببرین بالا قشر ضعیفی مثل ما رو بدبخت تر کنین

 5. Amir می گوید

  من خودم تو کارماشینم هیچ کسی ازمصرف کننده هااز این شرایط راضی نیستن ولی حقمونه چون زرتی میپریم برا ثبت نام اخه پراید چی داره از مدل ۹۰ به بالا همه شاسی هاش ترک برمیدارن اخه چرا باید ۴۰میلیون بدین به این فرقون اقاجون نخرین نخرین بخدا بااتوبوس مترو خودتون رو به کارتون برسونید خیلی بهتراز اینه

 6. farhad می گوید

  این گرانفروشی خوردروهای بن جل و ارابه مرگ از خاطر ملت نمیرود وبا اه این مردم آینده بدی در انتظارتان خواهد بود

 7. جواد می گوید

  مطمئن باشید با وجود ملت قهرمان همیشه در صحنه که تا سایت رو باز میکنن انگار از قحطی اومدن، و هجوم میارن واسه ثبت نام فرغون، این شرکتها هیچوقت ورشکست نمیشن. والا بخدا کسی با ماشین صفر نخریدن نمرده. یکم به خودمون بیاییم

 8. خسته می گوید

  بعد پانزده سال یه ماشین خراب داشتیم فروختیم،پیش فروش ثبت نام کردیم تا موقع تحویلش با وامی که داشتیم ماشین نو بخریم،زنگ زدم نمایندگی میگه قرض بگیر پولشو جور کن،رو محصول من۲۲ میلیون اضافه شده!!!!قرض بگیرم؟؟؟؟ واقعا این پولها خوردن داره!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.