آموزش اینستاگرام

افزایش قیمت خودرو غیر قانونی است؟

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – افزایش قیمت خودرو در هفته های اخیر باعث نارضایتی مردم شده است. در این میان سوالی مطرح می شود، آیا این افزایش غیر قانونی است؟

به تازگی رئیس سازمان بازرسی در رابطه با افزایش قیمت خودرو از خود واکنش نشان داده است. ناصر سراج روز دوشنبه در رابطه با این موضوع اعلام کرد:

طبق بررسی صورت گرفته از سوی این سازمان، مجوزی به صورت کتبی به شرکت هایی مانند سایپا و ایران خودرو برای افزایش قیمت محصولاتشان داده نشده است. در رابطه با مجوز افزایش قیمت خودرو استعلام کردیم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ ایم.

ناصر سراج به این موضوع اشاره کرده که شاید مصوبه ای برای این دو شرکت صادر شده باشد؛ با این حال هنوز پاسخ کتبی به سازمان بازرسی ارسال نشده است.

به نظر می رسد این سازمان فرصت کمی را برای این دو شرکت در نظر گرفته است به گونه ای که در صورت عدم پاسخگویی تا آخر هفته جاری، به صورت حضوری به این ماجرا ورود کرده و اقدام می کند.

افزایش قیمت خودروها در هفته های اخیر باعث نارضایتی بسیاری از مردم شده است. شرکت های سایپا، ایران خودرو و پارس خودرو قیمت محصولات خود را افزایش چشمگیری داده اند (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد).

سایپا به تازگی قیمت فروش فوری پراید، تیبا و ساینا را اعلام کرده که در مقایسه با قیمت کارخانه ای بالاتر است (قیمت جدید پراید دوباره از سوی سایپا اعلام شد).

اخیرا اعلام شده قیمت نهایی خودروها تا 2 هفته دیگر به صورت رسمی اعلام می شود (قیمت نهایی خودروهای داخلی تا 2 هفته دیگر اعلام می شود). با توجه به این موضوع، به نظر می رسد قیمت های اعلام شده دوباره تغییر کند. انتظار می رود با افزایش بیشتر قیمت خودروهای داخلی روبه‌رو باشیم (قیمت جدید تیبا و ساینا از سوی سایپا اعلام شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.