آموزش اینستاگرام

توضیحات شرکت سایپا در رابطه با اعلام قیمت جدید محصولات این شرکت

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت سایپا در رابطه با اعلام قیمت جدید محصولات خود توضیخاتی را ارائه کرده است. در ادامه توضیحات این شرکت خودروسازی را مشاهده می کنید.

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تمامی تعهدات گروه خودروسازی سایپا که تاریخ تحویل آن ها تا 97/05/31 بوده و یا تکمیل وجه کرده اند، با قیمت قبل محاسبه شده و مشمول افزایش قیمت نیستند.

مشتریان محصولات گروه X100 و X200 سایپا شامل خانواده پراید و تیبا که تاریخ تحویل آن ها از 97/06/01 تا 97/10/30 باشد، شامل 30 درصد افزایش قیمت اعلامی هستند. مشتریانی که دعوتنامه آن ها صادر و در زمان مقرر تکمیل وجه کرده اند، مشمول این افزایش نخواهند بود.

سایپا فروش فوری محصولات خود و فروش آن ها در تاریخ 97/06/01 تا 97/10/30 را با دو قیمت مختلف انجام می دهد. قیمت جدید محصولات سایپا که در گذشته اعلام شده بود مربوط به خریدارانی است که محصولات را پیش خرید کرده اند (قیمت جدید محصولات سایپا به صورت رسمی اعلام شد).

برای فروش فوری، این شرکت قیمت جدید پراید را اعلام کرده است (قیمت جدید پراید دوباره از سوی سایپا اعلام شد). علاوه بر پراید، شاهد اعلام قیمت جدید تیبا و ساینا نیز هستیم (قیمت جدید تیبا و ساینا از سوی سایپا اعلام شد).

قیمت جدید خودروهای داخلی

امید می رود این شرکت تا قبل از پایان سال 97 به تمام تعهدات خود عمل کند. به تازگی مدیر عامل این شرکت تغییر کرده است (مدیر عامل سایپا تغییر کرد؛ سلیمانی جایگزین سروش شد).

علاوه بر این شرکت، ایران خودرو نیز قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرده است (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد). ایران خودرو فروش فوری برخی از محصولات خود را آغاز کرده است که قیمتی بالاتر از قیمت کارخانه دارند.

نظر شما در رابطه با توضیحات شرکت سایپا چیست؟ آیا این شرکت می تواند تا قبل از پایان سال تمام خودروهای پیش خرید شده را به خریداران تحویل دهد؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.