خرید بلیط و رزرو هتل بهتر است یا رزرو تور

رسانه کلیک – یکی از چالش‌های همیشگی برای سفر این است که خودمان جداگانه رزرو بلیط هواپیما و هتل را انجام بدهیم و راهی سفر شویم یا با خیال راحت یک تور کامل را رزرو کنیم و به سفر برویم؟ برای این چالش نمی‌توان یک پاسخ قطعی داشت زیرا انتخاب این دو راهکار به خواست و سلیقه‌ی شما بستگی دارد؛ مگر این‌که تنها اولویت انتخاب مبلغ سفر باشد.

یادمان باشد حتی اگر تنها معیارمان کاهش هزینه‌های سفر باشد، بازهم نمی‌توانیم یکی از این راه‌ها مقدم بدانیم زیرا در شرایط مساوی مقایسه و انتخاب صورت نگرفته است.

به‌طور مثال شما وقتی می‌خواهید به‌صورت جداگانه پرواز را انتخاب کنید، ممکن است کلاس پروازی یا ایرلاین خاصی را که به آن اعتماد بیشتری دارید، انتخاب کنید؛ اما در پکیج تور، انتخاب ایرلاین به خواست خودتان نیست بلکه انتخاب پرواز به نحوی انجام شده که تمامی هزینه‌ها باهم مبلغ مقبول‌تری را ایجاد کند.

 

درباره‌ی قیمت رزرو هتل هم همین داستان برقرار است. شما ممکن است حساسیت‌های خاصی درباره‌ی شرایط هتل داشته باشید و یا چون فرزند خردسال دارید، خیلی بیشتر از مواقع دیگر به امکانات هتل، وضعیت سرمایش و گرمایش، کیفیت غذاها و موارد دیگر توجه کنید. درحالی‌که در پکیج‌های تور، معمولاً به یک حد استاندارد از هتل‌ها اکتفا می‌شود.

البته پکیج‌های تور هم معمولاً در قیمت‌های مختلف بسته و تدوین می‌شوند و همه‌ی پکیج‌ها شبیه هم نیستند.

شما هرکدام از راه‌های بالا را که انتخاب کنید، وب‌سایت رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور هیپوتریپ، در کنار شماست.

کارشناسان هیپوتریپ می‌توانند با صبر و حوصله درباره‌ی جزییات تورها برایتان توضیح دهند یا هر سؤالی را پاسخ دهند.

وب‌سایت هیپوتریپ این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید هتل موردنظرتان را متناسب با بودجه‌ای که برایش در نظر دارید و امکاناتی که انتظارش را دارید به دست بیاورید.

در هیپوتریپ پروازها نیز از انواع چارتری، سیستمی، باکلاس‌های مختلف پروازی، ایرلاین‌های مختلف و قیمت‌های مختلف و شرایط گوناگون به شما فرصت امکان انتخاب‌های خوبی را می هد.

پکیج‌های تور هم از آن مواردی است که هیپوتریپ در آن به شیوه‌ای استادانه، هم قیمت‌ها را در نظر گرفته است، هم کیفیت سفر را.

برای اینکه در آخر تصمیم بگیرید که با تور سفر کنید و یا جداگانه بلیط و هتل را رزرو کنید، بد نیست بعضی از معایب و مزایای خرید تور را بخوانیم.

بهترین چیزی که می‌تواند ما را به خرید تور تشویق کند امنیت سفر و آسودگی در سفر است. راهنمای تورهای مسافرتی و افرادی که در تور هم‌سفر شما هستند، خیلی زود به دوستان شما تبدیل می‌شوند و همین موضوع دلگرمی و راحتی خیال را برای آدم آن‌هم در یک جای ناشناخته و غریب فراهم می‌کند. در کنار این مزیت شما خیال‌تان از رفت‌و‌آمدها هم راحت است و برنامه‌ی مشخصی از قبل برایتان چیده شده است و براساس آن به گردش و دیدن مکان‌ها و جاذبه‌های دیدنی می‌روید.

از سوی دیگر راهنمای تور مخصوصاً اگر مانند راهنماهای هیپوتریپ خوش‌اخلاق و متخصص باشند، اطلاعات زیادی درباره‌ی مقصد سفر دارند و شما را راهنمایی می‌کنند.

و این نکته را هم باید بگوییم که با خرید تور شما نیازی نیست که خدماتی مانند رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاه و هتل و مواردی مانند این‌ها را خودتان هماهنگ کنید و در وقت و انرژی هم صرفه جویی می‌شود.

اما سفر به‌صورت انفرادی و با رزرو هتل و پرواز هم این امکان را می‌دهد که بتوانید همه‌چیز را آزادانه، طبق میل خودتان بچینید اما یادتان باشد اگر بخواهید این نوع از سفر را انتخاب کنید باید در این کار استاد باشید چه برای شناختن بهترین هتل‌ها و پروازها و چه درباره‌ی مقصد و اطلاعات گردشگری یا هزینه‌های آنجا.

حالا می‌توانید بعد از انتخاب مقصد سری به هیپوتریپ بزنید و به شیوه‌ای که دوست دارید، سفرتان را انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .