کارگردان بازی Cyberpunk 2077 به شرکت بلیزارد ملحق شد!

رسانه کلیک – آقای سباستین استفن (Sebastian Stepien)، کارگردان بازی پرطرفدار Cyberpunk 2077، چندی پیش به طور ناگهانی با ترک استودیوی سی‌دی پروجکت رد، به شرکت بلیزارد انترتینمنت پیوست.

در حالی که استودیوی بلیزارد همواره به عنوان یکی از برترین بازی ساز‌های جهان به شمار می‌رود، اما این شرکت نامدار چند وقتی است که انتظار هواداران خود را برآورده نمی‌کند و درست زمانی که بازیکنان منتظر معرفی نسخه بعدی سری Diablo بودند، بلیزارد به معرفی نسخه موبایل این فرانچایز پرداخت و بازخوردهای منفی فراوانی از سوی طرفداران دریافت کرد.

با این حال، به نظر می‌رسد که پروژه بعدی استودیوی بلیزارد صرفا به ساخت و توسعه نسخه موبایل سری «دیابلو» محدود نشده و این شرکت روی پروژه‌های دیگری نیز فعالیت می‌کند. در همین رابطه، چندی پیش آقای سباستین استفن (Sebastian Stepien)، کارگردان بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077، به طور غیرمنتظره استودیوی سی‌دی پروجکت رد را به مقصد بلیزارد انترتینمنت ترک کرد و در میانه کار، از ادامه توسعه این عنوان ویدیویی محبوب دست کشید!

این در حالی است که هنوز مراحل ساخت و توسعه بازی سایبرپانک 2077 به اتمام نرسیده و از طرفی، آقای سباستین استفن بیش از دوازده سال به عنوان کارگردان بازی‌های سی‌دی پروجکت رد از جمله The Witcher 3: Wild Hunt و The Witcher 2: Assassins of Kings در این استودیو فعالیت کرده و توسعه عناوین بزرگی را در کارنامه درخشان خود دارد.

در حال حاضر، هنوز سمت جدید سباستین استفن در شرکت بزرگ بلیزارد مشخص نشده است. به علاوه، بلیزارد تا به این لحظه اطلاعات و جزئیاتی نیز در خصوص پروژه بعدی خود ارائه نکرده است. هرچند، به نظر می‌رسد که بلیزارد با استخدام این فرد تاثیرگذار، سعی در توسعه سری دیابلو دارد و به‌زودی شاهد معرفی اولیه عناوین بعدی این شرکت سرشناس خواهیم بود. در طرف دیگر نیز، استودیوی لهستانی سی‌دی پروجکت رد در زمینه جدایی سباستین استفن، بیانیه‌ای منتشر نکرده و روند توسعه بازی سایبرپانک 2077 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

سباستین استفن

بر این اساس، ممکن است که جدایی آقای سباستین استفن از استودیوی سی‌دی پروجکت رد منجر به تاخیر در انتشار بازی سایبرپانک 2077 شود. همین موضوع نگرانی طرفداران این عنوان ویدیویی را به همراه داشته و با وجود اینکه استودیوی نام‌برده در شرایط عادی بیش از هفت سال روی ساخت این بازی متمرکز است، حال نبود این کارگردان باتجربه شاید شرایط پروسه تولید بازی با مشکلاتی رو به رو کند.

در پایان، ذکر این نکته مهم است که بازی Cyberpunk 2077 هنوز هیچ تاریخ دقیق و حتی تقریبی برای عرضه ندارد. از طرفی، در حالی که شایعه‌ها و گزارش‌ها به عرضه این عنوان در سال جاری میلادی اشاره می‌کنند، لیکن سازندگان چندی پیش با تکذیب تمامی آن‌ها، رسما اعلام کردند که این بازی زمانی منتشر می‌شود که ساخت و توسعه آن به پایان رسیده باشد. این ادعا نشان می‌دهد که سی‌دی پروجکت رد نیز تا به امروز هیچ تاریخی را برای عرضه این اثر مورد انتظار در نظر نگرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

در هر حال، این عنوان ویدیوییدر تاریخ نامشخصی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با جدایی کارگردان بازی سایبرپانک 2077 از استودیوی سی‌دی پروجکت رد و پیوستن آن به شرکت بلیزارد چیست؟ به نظر شما، آیا این اتفاق غیرمنتظره منجر به تاخیر در عرضه بازی مذکور می‌شود؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.