کار ساخت بازی Anthem به پایان رسید

رسانه کلیک – با اعلام استودیو بایوور، کار ساخت بازی Anthem به پایان رسید.

بازی Anthem، بدون شک در لیست موردانتظار بازی‌های سال هر گیمری قرار دارد و شاید تنها نگرانی که برای هر طرفدار می‌توانست درباره این اثر وجود داشته باشد، تاخیر دوباره بازی باشد. با این حال، باید بگوییم که دیگر جای نگرانی وجود ندارد. امروز تال پلگ، یکی از اعضای استودیوی بایوور رسما اعلام کرد که کار ساخت بازی به اتمام رسیده است و نسخه نهایی در حال آماده شدن برای عرضه قرار دارد.

Anthem برای اولین بار در سال 2014 با نمایش یک تیزر کوتاه معرفی شد و استودیو بایوور در طی کنفرانس اختصاصی کمپانی الکترونیک آرتز در E3 2017 به صورت رسمی از این بازی رونمایی کرد و حالا زمان زیادی تا تجربه این بازی توسط طرفداران باقی نمانده است.

پیش از این، تهیه کننده بازی اعلام کرده بود که Anthem از قابلیت Cross-Play (تجربه مشترک آنلاین بین کاربران کنسول‌های مایکروسافت و سونی) حداقل در زمان عرضه پشتیبانی نخواهد کرد. همچنین، سازندگان بازی اعلام کردند که Anthem فاقد مواردی مثل لوت باکس است.

بازی Anthem در تاریخ 22 فوریه (3 اسفندماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین، شما می‌توانید برای آشنایی با سبک و محیط بازی هم‌اکنون یک دمو رایگان از بازی را دریافت و تجربه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.