آموزش اینستاگرام

از بازی WRC 8 برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رونمایی شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – در حالی بیش از یک سال از عرضه آخرین نسخه از سری بازی WRC می‌گذرد، امروز، از نسخه جدید این بازی تحت عنوان بازی WRC 8 رونمایی شد.

کایلوتون ریسینگ (Kylotonn Racing) و بیگ‌بن اینتراکتیو (Bigben Interactive) سازندگان سری بازی World Rally Championship که به اختصار با نام WRC شناخته می‌شود، اعلام کردند که در سال جاری میلادی یعنی سال 2019 بازی WRC 8 با نام تجاری FIA Motorsport منتشر خواهد شد. همان طور که اشاره شد، آخرین نسخه این سری بازی، WRC 7 بود که سال 2017 عرضه شد اما نتوانست آن طور که باید، تحسین منتقدان را نسبت به خود برانگیزد و به فروش قابل قبولی دست پیدا کند. قرار بود تا سری بازی WRC در هر سال میلادی نسخه جدیدی را روانه بازار کند اما شکست‌های نسخه هفتم این بازی، سازندگان آن را مجاب کرد تا این بار زمان بیشتری را روی نسخه جدید بازی مسابقات جهانی قهرمانی رالی کار کنند و بازی WRC 8 را در سال 2019 عرضه کنند.

گفتنی است که بازی WRC 8 برای تمامی پلتفرم‌های رایج یعنی کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. عرضه این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ هم از سایر نکات جالب توجه در رابطه با جدیدترین نسخه WRC است.

به گفته سازندگان فرانسوی سری بازی WRC، جدیدترین نسخه این بازی دارای پیشرفت‌ها و بهبود‌های چشمگیری خواهد بود. از جمله موارد جذابی که به بازی WRC 8 اضافه شده است، به تغییرات پویای آب و هوای بازی اشاره داشت که قرار است تاثیر به سزایی در مسیر مسابقه و رانندگی بازیکنان داشته باشد و گیم پلی بازی تا حد زیادی تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. همچنین شما در این بازی با یک موزه مجازی مواجه خواهید شد که بازی WRC 2 بهم همراه کلکسیونی از راننندگان و خودرو‌های نسبتا قدیمی و خاطرانگیز را برای شما، قابل انتخاب می‌کند.

بازی WRC 8 بیش از 100 مسیر مسابقه در 14 کشور مختلف را پیش روی شما قرار خواهد داد که به نظر می‌رسد، برای یک بازی مسابقه‌ای تنوع قابل قبولی داشته باشد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نشده است اما برنامه ریزی سازندگان بازی WRC 8، برای عرضه جهانی در ماه سپتامبر 2019 خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.