هیوندای توسان N با موتور 340 اسب بخاری معرفی می شود

رسانه کلیک – گزارشی جدید در رابطه با قدرت موتور هیوندای توسان N در فضای مجازی منتشر شده است. این گزارش به قدرت 340 اسب بخاری این خودرو اشاره می کند.

بخش N هیوندای مسئول طراحی و تولید خودروهای قدرتمند این برند کره ای است. به نظر می رسد خودروی هیوندای توسان N نزدیک به 2 سال دیگر معرفی می شود. این خودرو با موتور 340 اسب بخاری از راه می رسد.

بر اساس این گزارش جدید، سرعت این کراس اوور کره ای در کمتر از 6 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. این شتاب باعث می شود توسان N قادر به رقابت با محصولاتی مانند ولوستر N باشد، اگرچه وزن آن بالاتر است.

هیوندای توسان در مقایسه با ولوستر N نزدیک به 181 کیلوگرم سنگین تر است. این خودروی هاچ بک به یک موتور 275 اسب بخاری مجهز شده و شتاب آن برابر با 5.2 ثانیه است.

خودروهای هاچ بک قدرتمند زیادی در بازار وجود دارند؛ با این حال کمتر شاهد عرضه خودروهای کراس اوور قدرتمند توسط شرکت ها هستیم. دلیل اصلی این موضوع را باید در وزن بالاتر آن ها جستجو کرد. بیشتر خودروهای کراس اوور قدرتمند، محصولات لوکس بازار هستند.

مرسدس – ای‌ام‌جی GLC63، آئودی SQ5 و پورشه ماکان توربو از قدرتمندترین خودروهای کراس‌اوور لوکس بازار محسوب می شوند که نماینده پورشه طرفداران زیادی در بازار دارد. فورد خودروی Edge ST را در بازار به فروش می رساند و در آینده اکسپلورر ST را روانه بازار می کند. این دو محصول در مقایسه با توسان ابعاد بزرگتری دارند.

خودروی هیوندای توسان در بازار با محصولاتی مانند تویوتا RAV4 و مزدا CX-5 رقابت می کند. در حال حاضر این شرکت کره ای در رابطه با توسان N اظهار نظری نکرده است. با توجه به این موضوع که گزارش جدید به معرفی این خودرو در دو سال آینده اشاره کرده است؛ انتظار می رود با نسل جدید توسان در این تاریخ ملاقات کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.