شیفر

تماشا کنید: تریلر فیلم Avengers: Endgame در Super Bowl 2019

رسانه کلیک – بالاخره پس از چند هفته انتظار، روز گذشته در مسابقه Super Bowl LIII دومین تریلر فیلم Avengers: Endgame به معرض نمایش گذاشته شد.

شاید تنها جذابیتی که Super Bowl LIII برای بسیاری از مردم داشته باشد، پخش تریلر‌های جذاب و هیجان از مورد انتظارترین فیلم‌هایی است که قرار است به زودی روی پرده‌های سینما برود. حتی خود من هم مدت زیادی به انتظار Super Bowl LIII نشستم، البته نه برای دیدن یک مسابقه فوتبال آمریکایی برای دیدن نمایش‌های هیجان انگیز از فیلم‌هایی که برای دیدن آن‌ها لحظه شماری می‌کنم. بدون شک یکی از این فیلم‌ها، فیلم Avengers: Endgame است که چند ماهی می‌شود در رسانه‌های خبری دنیای سینما و محافل علاقه‌ مند به هنر هفتم، سر و صدای زیادی به پا کرده است. حالا، با انتشار دومین تریلر فیلم Avengers: Endgame یک بار دیگر نام این فیلم تیتر رسانه‌های حوزه سینما شده است.

بسیاری معتقد هستند که فیلم Avengers: Endgame می‌تواند مورد انتظارترین فیلم سال 2019 میلادی باشد و یکبار دیگر تمام رکورد‌ها در باکس آفیس و گیشه‌ها را از آن خود کند. نکته‌ای که بیشتر از هر چیزی در این فیلم جلب توجه می‌کند، تاثیر آن بر دنیای سینمایی مارول است. به عبارتی دیگر، به دلیل این که چند ابرقهرمان دنیای سینمایی مارول در این فیلم حضور دارند، سرنوشت هر یک از آن‌ها می‌تواند مسیر فیلم‌های مختص به آنان را به کلی تغییر دهد. برای مثال می‌توانید مقاله 7 احتمال در فیلم Avengers: Endgame که باعث ایجاد تغییرات در دنیای سینمایی مارول می‌شود را از اینجا مطالعه کنید.

هر چند که دومین تریلر فیلم Avengers: Endgame به یک نمایش 30 ثانیه‌ای اکتفا کرده است، اما یک بار دیگر حرف و حدیث‌های زیادی را در رابطه با این فیلم به وجود آورده است. پس از مشاهده این تریلر با اطمینان می‌توانیم بگوییم که مرد مورچه‌ای (Ant-Man) به طور قطع از فضای کوآنتوم خارج شده است چرا که او را در لباس ابرقهرمانی خود در کنار ماشین جنگ (War Machine)، یکی دیگر از قهرمانان کمیک‌های مارول می‌بینیم.

فکر نمی‌کنم که لیست بازیگران فیلم Avengers: Endgame نیازی به معرفی داشته باشد اما لازم به ذکر است که مانند قسمت قبلی این فیلم یعنی Avengers: Infinity War باز هم آنتونی روسو (Anthony Russo) و جوزف روسو (Josseph Russo) کارگردانی این فیلم را به عهده گرفته اند.

فیلم Avengers: Endgame در تاریخ 26 اپریل 2019 میلادی (مصادف با 6 اردیبهشت 98) اکران خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.