قیمت جدید بورگوارد BX5 توسط کیان موتور وارنا اعلام شد

رسانه کلیک – قیمت جدید بورگوارد BX5 از سوی واردکننده آن، کیان موتور وارنا اعلام شد. این خودرو با قیمت 450 میلیون تومان به فروش می رسد.

کیان موتور وارنا به عنوان واردکننده خودروهای بورگوارد در ایران، به تازگی قیمت جدید بورگوارد BX5 را در اختیار رسانه ها قرار داده است. این خودرو در مدل 2018 و ویژه بهمن 97 با قیمت 450 میلیون تومان به فروش می رسد که در مقایسه با گذشته افزایش چشمگیری را تجربه کرده است.

در ابتدا کیان موتور وارنا به دنبال عرضه این خودرو با قیمت 239 میلیون تومان به بازار بود. در ماه های اخیر با افزایش قیمت ارز و همچنین جلوگیری از واردات خودرو، شاهد افزایش قیمت خودروهای وارداتی در بازار آزاد بودیم.

بر اساس طرح فروش بهمن ماه 97 این شرکت، خریداران پس از سفارش خودروی خود را پس از 30 روز تحویل می گیرند.

به تازگی شرکت های داخلی پیش فروش محصولات خود را آغاز کرده اند و شرکت های واردکننده خودرو نیز فروش برخی از خودروهای خود را آغاز کرده اند. برای مثال به تازگی قیمت چری آریزو 6 اعلام شده است (قیمت چری آریزو 6 به صورت رسمی اعلام شد؛ فراتر از انتظار).

ایران خودرو چند روز پیش خبر از شروع پیش فروش محصولات خود به مناسبت دهه فجر داد (طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو). سایپا نیز دیروز شرایط پیش فروش محصولات خود را در اختیار رسانه ها قرار داد (طرح پیش فروش محصولات سایپا).

بورگوارد BX5 به یک موتور 4 سیلندر توربوشارژ با حجم 1.8 لیتر مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با 190 اسب بخار و گشتاوری برابر با 280 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو برابر با 8.9 لیتر است که برای یک موتور با این حجم، زیاد به نظر می رسد.

در این خودرو از یک گیربکس خودکار 6 سرعته تیپ ترونیک استفاده شده است. ترمز جلو و عقب این محصول از نوع دیسکی بوده و از سیستم فرمان برقی EPS به همراه رینگ های 18 اینچی آلیاژی بهره می برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.