شیفر

تماشا کنید: تریلر فیلم Capitan Marvel در Super Bowl 2019

رسانه کلیک – اگر کاپیتان مارول از ابرقهرمانان محبوب شماست، باید خوشحال باشید. چرا که روز گذشته جدید‌ترین تریلر فیلم Capitan Marvel به معرض نمایش گذاشته شده است.

در حالی که حدود یک ماه تا تاریخ اکران فیلم Capitan Marvel باقی مانده است، استودیو مارول تصمیم گرفت تا مسابقه Super Bowl LIII را غنیمت بشمارد و نمایش دیگری از فیلم جدید خود داشته باشد. بر همین اساس، جدیدترین تریلر فیلم Capitan Marvel و همچنین تریلر فیلم Avengers: Endgame در جریان این رویداد مهم ورزشی، پخش شد. البته همان طور که می‌دانید این روز‌ها استودیو مارول (Marvel Studio) روز‌های شلوغی را سپری می‌کند چرا که فیلم‌های مورد انتظار و پر سر و صدایی مانند همین فیلم Capitan Marvel و فیلم‌های Avengers: Endgame و Spider-Man: Far From Home را در دست ساخت دارد. همچنین چند فیلم دیگر در دنیای سینمایی مارول در حال توسعه هستند که هنوز اطلاعات رسمی از آن‌ها توسط استودیو مارول منتشر نشده است.

محبوبیت شخصیت کاپیتان مارول و فیلم‌های سینمایی که بر اساس کمیک‌های مارول ساخته می‌شود، اصلی‌ترین دلیل جلب توجه تریلر فیلم Capitan Marvel در جریان رویداد Super Bowl بود؛ چرا که مطابق انتظار، اطلاعات جدیدی از این فیلم در این تریلر فاش نشد و تنها چیزی که دیدیم، مهارت‌ها و مبارزات این ابرقهرمان در هواپیما و فضا و حتی فراتر از آن بود. با توجه به این که حدود یک ماه به تاریخ اکران این فیلم باقی مانده است، استودیو مارول تصمیم گرفت تا ابهامات این فیلم را همچنان به قوت خود باقی بگذارد.

لازم به ذکر است که آنا بودن و رایان فلک (Anna Boden و Ryan Fleck) کارگردانی این فیلم را عهده دار خواهند بود.

هنرنمایی بری لارسون (Brie Larson)، ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) و بن مندلسون (Ben Mendelsohn) در فیلم Capitan Marvel در تاریخ 8 مارس 2019 میلادی (مصادف با 18 اسفند 97) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.