شیفر

تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 بیش از 60 درصد بزرگتر از تیم سازنده The Witcher 3 است

رسانه کلیک – در طی مصاحبه جدید یک نشریه لهستانی با استودیو سی‌دی پراجکت رد، مشخص شد که تیم سازنده Cyberpunk 2077 بیش از 60 درصد بزرگتر از تیم سازنده The Witcher 3 است.

اگر بگوییم که سازنده بازی Cyberpunk 2077، استودیو سی‌ذی پراجکت رد از نظر مالی نسبت به سال‌های اخیر وضعیت خیلی بهتری دارد جای تعجب ندارد، چرا که ساخت و عرضه شاهکاری به نام The Witcher 3: Wild Hunt به آنها کمک زیادی در این زمینه کرد تا با فروش بسیار زیاد این بازی سود بالایی از ساخت این اثر بدست آورند. در همین حال، استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد که تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 بیش از 60 درصد بزرگ‌تر از تیم سازنده The Witcher 3 است.

یکی از نشریه‌های لهستانی به نام StockWatch چندی پیش برای اولین بار خبر از نقل مکان استفان استپین، کارگردان بازی Cyberpunk 2077 از سی‌دی پراجکت رد به بلیزارد داد. حال همین نشریه در طی مصاخبه‌ای با این استودیو لهستانی درباره وضعیت تیم سازنده بازی پس از جدایی استپین از CD Projekt Red پرسیده است. این استودیو در پاسخ گفت:

جدایی او تاثیری در سرعت روند کار بر روی آخرین اثر ما نداشته است. در حال حاضر یک تیم با بیش از 400 نفر در حال کار بر روی Cyberpunk 2077 هستند.

تیم سازنده The Witcher 3 در مجموع شامل 250 نفر می‌شد اما حالا با توجه به صحبت استودیو سی‌دی پراجکت رد این رقم به 400 نفر رسیده است. این بدین معنی است که تیم سازنده Cyberpunk 2077 بیش از 60 درصد بزرگتر از تیم سازنده اثر قبلی این استودیو لهستانی است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. سی‌دی پراجکت رد درباره زمان انتشار بازی اعلام کرده که هر زمان بازی به طور کامل آماده باشد، تاریخ انتشار آن را نیز اعلام خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.