تماشا کنید: تریلر انیمیشن Wonder Park در Super Bowl 2019

رسانه کلیک – تریلر انیمیشن Wonder Park هم پیش از مسابقه Super Bowl به نمایش درآمد تا نمایش‌های این رویداد، فقط مختص به فیلم‌های سینمایی نباشد.

داستان این فیلم روایت رویای بزرگ یک دختر بچه به نام ژون است. او که در رویاهایش به یک پارک رویایی سفر می‌کرد و با حیوانات معاشرت داشت، ناگهان متوجه می‌شود که چنین پارکی واقعا وجود دارد و تصمیم می‌گیرد تا ماجراجویی‌هایش را آغاز کند. بنابراین او پارک جنگلی را پیدا می‌کند که کاملا مشابه پارک رویایی اوست. ژون خیلی سریع با حیوانات این پارک دوست می‌شود و به مانند یک تیم، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا این پارک رویایی را از تخریب و نابودی نجات دهند.

بنابر آن چه که تریلر انیمیشن Wonder Park به ما نشان می‌دهد، در ساخت این انیمیشن سعی شده تا صحنه‌های خنده دار بسیار زیادی گنجانده شود و بر همین اساس، از طراحی‌های فانتزی رنگارنگ استفاده شده است.

این انیمیشن توسط پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) با بودجه‌ای معال 100 میلیون دلار ساخته شده است که نشان می‌دهد هزینه‌های سنگینی را روی دوش سازندگانش گذاشته است. البته با توجه به نمایش‌ها و تریلر انیمیشن Wonder Park انتظار می‌رود این هزینه به راحتی جبران شود.

کارگردانی انیمیشن Wonder Park به عهده دیوید فس (David Feiss)، کلیر کیلنر (Clare Kilner) و رابرت ایسکوف (Robert Iscove) گذاشته شده است.

از صداپیشه‌های این انیمیشن می‌توان به کن هادسون کمپل (Ken Hudson Campell) و تام بیکر (Tom Baker) به عنوان صداپیشه‌های بومر، خرس آبی انمیشن Wonder Park نام برد. همچنین جنیفر گارنر (Jennifer Garner)، متیو برودریک (Matthew Broderick) و کینن تامسون (Thompson) نام برد.

انیمیشن Wonder Park در تاریخ 15 مارچ 2019 میلادی (مصادف با 25 اسفند 97) اکران خواهد شد.

لازم به ذکر است که پس از اکران این انیمیشن روی پرده‌های سینما، قرار است تا پایان سال جاری پخش سریال Wonder Park هم از شبکه نیکلودئون (Nickelodeon) شروع شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.