شیفر

مدت زمان فیلم Avengers: Endgame بسیار طولانی خواهد بود

رسانه کلیک – ظاهرا مدت زمان فیلم Avengers: Endgame طولانی‌تر از قسمت‌های قبلی این فیلم خواهد بود و امکان دارد تا سه ساعت یا حتی بیشتر از آن طول بکشد.

به گفته‌ی آنتونی روسو (Anthony Russo) و جو روسو (Joe Russo) کارگردان‌های فیلم Avengers: Endgame طی مصاحبه‌ای با Collider مدت زمان حدودی این فیلم مشخص شده است. آن‌ها اعلام کردند که مدت زمان فیلم Avengers: Endgame حداقل سه ساعت خواهد بود. البته هنوز ویرایش این فیلم تمام نشده است اما می‌توانید انتظار فیلمی در حدود 3 ساعت را داشته باشید. با این اوصاف، به نظر می‌رسد که فیلم Avengers: Endgame طولانی‌ترین فیلم مارول در تمام دوران باشد.

در پاسخ به این سوال که آیا مارول و دیزنی به این مسئله که مدت زمان فیلم Avengers: Endgame باشد، رضایت خواهند داد، برادران روسو اظهار کردند که مارول و دیزنی به دنبال روایت با کیفیت داستان فیلم هستند حتی اگر آن فیلم 3 ساعت طول بکشد.

بنابراین می‌توانیم فیلم Endgame را یکی از طولانی‌ترین فیلم‌هی سینمایی بدانیم. البته به نظر می‌رسد که مهم‌ترین دلیل طولانی بودن مدت زمان فیلم Avengers: Endgame این باشد که داستان این فیلم با 22 فیلم دیگر گره خورده است. به همین دلیل گستردگی داستان آن بسیار زیاد خواهد بود و حتی سازندگان آن مدعی شده اند که ممکن است برای به تصویر کشیدن برخی از صحنه‌های احساسی فیلم، به مدت زمان فیلم Avengers: Endgame دقایقی را اضافه خواهند کرد.

برادران روسو در رابطه با این مسئله در این مصاحبه اظهار کردند:

در حال حاضر ما فکر می‌کنیم که فیلم روند بسیار خوبی دارد و پاسخ‌های خیلی مثبتی از تماشاگران آزمایشی این فیلم گرفتیم و از وضعیتی که در حال حاضر در آن قرار گرفته ایم، احساس بسیار خوبی داریم. ما همچنان روی این فیلم کار می‌کنیم. فیلم Avengers: Endgame نقطه اوج و نهایی 22 فیلم دیگر است و داستان‌هایی زیادی وجود دارد که در این فیلم باید به آن پرداخته شود. احساسات، یکی از اصلی‌ترین پایه‌های فیلم برای ماست. اگر شما بخواهید که یک داستان بغرنج را روایت کنید و با استفاده از شخصیت‌هایی که داری صحنه‌های احساسی قوی را خلق کنید، باید به یک سری از واقعیت‌ها تکیه کنید. بنابراین به این دلیل مدت زمان فیلم Avengers: Endgame ارزش این را دارد که سه ساعت طول بکشد.

آن‌ها در ادامه صحبت‌هایشان ادعا کردند که تا به امروز این فیلم چهار نمایش آزمایشی داشته است که در هر چهار نمایش، هیچ یک از تماشاگران فیلم حتی برای استفاده از سرویس بهداشتی از سر جای خود بلند نشده است!

شاید جالب باشد بدانید که قسمت قبلی فیلم Avengers یعنی Avengers: Infinity War هم مدت زمانی طولانی داشت و برای تماشای این فیلم باید 2 ساعت 40 دقیقه از وقت‌تان را به آن اختصاص می‌دادید.

تاریخ اکران فیلم Avengers: Endgame روز 26 اپریل 2019 میلادی (مصادف با 6 اردیبهشت 98) خواهد بود.

همچنین پیشنهاد می‌کنم تریلر پخش شده از فیلم Avengers: Endgame در رویداد Super Bowl را از اینجا تماشا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.