شیفر

دیزنی ساخت فیلم‌های مارول با درجه سنی بزرگسال را ادامه خواهد داد

رسانه کلیک – شرکت دیزنی از ساخت فیلم‌های مارول با درجه سنی بزرگسال ابراز رضایت کرده است و قصد دارد به روند ساخت این دسته فیلم‌ها، همچنان ادامه دهد.

مدیرعامل دیزنی (Disney) یعنی باب ایگر (Bob Iger) یک بار دیگر تایید کرد که به دنبال ساخت فیلم‌های مارول با درجه سنی بزرگسال (R-Rated) است و پس از ادغام آن‌ها با شرکت فیلمسازی فاکس (Fox) باز هم به این روند ادامه خواهند داد. او طی این مصاحبه برای مثال، مستقیما به فیلم Deadpool اشاره کرد و از استقبال مردم از این فیلم، ابراز رضایت کرده است. باب ایگر، طی وب‌کستی که روز گذشته در وب‌سایت رسمی دیزنی منتشر شده بود، در مورد وضعیت و برنامه‌های این شرکت در سه ماهه اول سال 2019 میلادی و همچنین در رابطه با ساخت فیلم‌های مارول با درجه سنی بزرگسال اظهاراتی داشته است. او گفت:

ما اعتقاد داریم که بدون دخالت و نفوذ قابل توجه ما، محوای ارائه شده توسط فاکس همچنان وجود خواهد داشت. به عبارتی، به این معنی است که طرفداران فیلم‌های مارول با درجه سنی بزرگسال مانند فیلم Deadpool بسیار زیاد هستند و ما می‌خواهیم به کسب و کار خود در این زمینه همچنان ادامه دهیم.

این احتمال وجود دارد که باز هم این فیلم‌ها وجود داشته باشد؛ تا زمانی که اطمینان داشته باشیم بینندگان این فیلم در رابطه با فیلم‌های دیزنی یا فیلم‌های مشهور مارول دچار گمراهی نشده باشند، فیلم‌های درجه سنی بزرگسال بیشتری را معرفی خواهیم کرد.

پیش از این هم دیزنی تاکید کرده بود از تولید فیلم‌های مارول با درجه سنی بزرگسال رضایت زیادی دارد اما با این حال، همچنان به ساخت فیلم‌هایی با محتوای مناسب برای بزرگسالان هم ادامه خواهند داد. با وجود شخصیت‌های محبوب و مشهوری مانند Deadpool در دنیای سینمایی مارول، این احتمال وجود دارد که دیزنی در ساخت فیلم‌های خود استفاده بیشتری از شخصیت‌های این چنینی داشته باشد بدون آن که بخواهد قید درجه سنی بزرگسال را بزند.

همان طور که می‌دانید فیلم جدید X-Men توسط شرکت فاکس در حال ساخت است و به رغم ادغام آن‌ها با شرکت دیزنی، فاکس به ساخت و توسعه فیلم‌هایش ادامه خواهد داد. از جمله‌ی این پروژه‌ها می‌توان به فیلم‌های Gambit (با هنرنمایی چنینگ تیتوم)، X-Force و فیلم متعلق به شخصیت کیتی پراید اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.