شیفر

نسخه جدید بازی Plants vs. Zombies در حال ساخت است

رسانه کلیک – نسخه جدید بازی Plants vs. Zombies در حال ساخت است. به گفته یکی از مدیران ارشد شرکت الکترونیک ارتز، این بازی در سبک شوتر خواهد بود.

به جرات می‌توان گفت که امروز شلوغ‌ترین روز سال در ارتباط با اخبار بازی‌های الکترونیک ارتز هست. چرا که ضمن ارائه گزارش مالی این شرکت در سال گذشته میلادی، اطلاعات جدید از برنامه‌های آن‌ها برای سال 2019 میلادی منتشر شده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی Plants vs. Zombies اشاره کرد. بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) مدیر ارشد امور مالی شرکت الکترونیک ارتز (EA) طی مصاحبه‌ای تایید کرد که یک بازی شوتر از مجموعه Plants vs. Zombies در حال ساخت و توسعه است. البته هنوز مشخص نیست که این بازی مربوط به سری Garden Warfare خواهد بود یا خیر!

آخرین نسخه از این مجموعه بازی Plants vs. Zombies: Garden Warfare بود که دو سال پیش، در فوریه سال 2016 میلادی منتشر شد و عملکرد مثبتی را برای این مجموعه به ثبت رساند.

پس از مصاحبه بلیک یورگنسن، صفحه‌ی رسمی بازی Plants vs. Zombies در شبکه اجتماعی توییتر نسبت به این خبر واکنش نشان داد و نوشت:

شنیدید؟ تیم سازنده‌ی PvZ بسیار هیجان زده است که اعلام کند در حال ساخت نسخه‌ی جدیدی از این بازی برای کنسول‌ها و کامپیوتر هستند. ما اطلاعات بیشتری از این بازی را در آینده برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت پس منتظر بمانید.

اولین باری که ساخت بازی Garden Warfare 3 تحت عنوان یک شایعه مطرح شد، پس از لیست شدن کمیک مربوط به این سری بود که در فروشگاه آمازون بود. با این وجود، از آن موقع هیچ خبری از این بازی منتشر نشده بود اما حالا با در نظر گرفتن شوتر بودن نسخه‌ی جدید بازی Plants vs. Zombies این احتمال وجود دارد که Garden Warfare 3 در حال ساخت باشد. البته ممکن به مانند بازی Apex Legends که در همین هفته منتشر شد، بازی Plants vs. Zombies جدید هم یک بازی بتل رویال رایگان (Free to Play) باشد. با تمام این اوصاف، همین که این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها (و نه برای موبایل‌ها) در حال ساخت، جای خوشحالی دارد!

لازم به ذکر است که هنوز مشخص نشده است چه استودیویی رو ساخت این بازی متمرکز شده است؛ هر چند انتظار می‌رود که به مانند نسخه‌های قبلی، استودیو آمریکایی پاک کپ گیمز (PopCap Games) در حال ساخت این بازی باشد.

1 نظر
  1. mahdieyare می گوید

    وای چقدر خوب میشه garden warfare3بیاد خیلی منتطره ای بازی هستم همه نسخه هاش عالی بوده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.