سرور‌های بازی Blacklight: Retribution ماه آینده آفلاین خواهند شد

رسانه کلیک – در ماه آینده سرور‌های نسخه رایانه‌های شخصی بازی Blacklight: Retribution توسط سازندگان آن برای همیشه از کار خواهند افتاد تا با یک بازی رایگان دیگر، خداحافظی کنیم.

به گفته سازندگان بازی Blacklight: Retribution سرور‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در روز یازدهم ماه مارچ میلادی (مصادف با 20 اسفند 97) برای همیشه آفلاین خواهد شد. این در حالی‌ است که این بازی برای کنسول پلی‌استیشن 4 هم عرضه شده است اما فعلا خبر رسمی مبنی بر آفلاین شدن سرور‌های این بازی روی کنسول پلی‌استیشن 4 توسط سازندگان آن منتشر نشده است. چرا که این خبر در صفحه‌ی رسمی مربوط به این بازی در شبکه استیم (Steam) توسط هاردسوییت لبز (Hardsuit Labs)، سازنده این بازی منتشر شده است. با این وجود احتمال به دلیل آن که هیچ سرور اختصاصی برای میزبانی این بازی روی کنسول پلی‌استیشن 4 وجود ندارد، احتمال می‌رود که بازی Blacklight: Retribution همچنان روی این کنسول قابل دانلود و قابل بازی باشد و فقط PCبازها هستند که به زودی برای همیشه از تجربه این بازی رایگان، محروم خواهند شد.

هاردسوییت لبز در رابطه با این که سرور‌های بازی Blacklight: Retribution برای رایانه‌های شخصی به زودی از کار خواهد افتاد، روز گذشته در شبکه استیم، اطلاعیه‌ی زیر را منتشر کرده است:

واقعیت این است که در حال حاضر هاردسوییت لبز نیاز به تمرکز بیشتری روی یک پروژه‌ی جدید که بسیار جالب خواهد بود، دارد.

تمام ظرفیت‌ها و منابع استودیو هاردسوییت لبز مشغول کار روی این پروژه‌ی جدید هستند که متعلق به برنامه آتی ما خواهد بود. بنابراین رسما اعلام می‌کنیم که دیگر پچ، به روزرسانی و پشتیبانی فنی از بازی Blacklight: Retribution متوقف خواهیم کرد. قابلیت انتقال حساب‌های کاربری هم از امروز مسدود شده است همان طور که پیش از این، وب‌سایت رسمی پشتیبانی این بازی را از کار انداخته بودیم.

همچنین سازندگان بازی Blacklight: Retribution اعلام کردند که تمامی اقلام قابل خرید از فروشگاه بازی برای نسخه‌های رایانه‌های شخصی، از امروز تا روز 11 مارچ، به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر می‌خواهید این بازی را روی رایانه‌های شخصی تجربه کنید، همین الآن می‌توانید آن را کاملا رایگان دانلود کنید.

بازی Blacklight: Retribution یک بازی رایگان (Free to Play) چند نفره در ژانر شوتر اول شخص است که توسط پرفکت ورلد (Perfect World Entertainment) منتشر شده است. جالب است بدانید که پیش از هاردسوییت لبز، وظیفه ساخت این بازی به عهده استودیو زامبی (Zombie Studio) بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.