با اپلیکیشن پیگام، قدم هات رو سکه کن!

رسانه کلیک – استارتاپ پیگام یکی از نمونه هایی است که در حوزه سلامت و فناوری های مالی (فینتک) کار خود را شروع کرده است. اپلیکیشن پیگام به عنوان یک قدم شمار فعالیت می کند.

این روزها روند رشد تکنولوژی تاثیر چشم گیری در سبک زندگی انسان ها داشته است.این نوع سبک زندگی گاها منجر به خطر افتادن سلامت زندگی انسان ها شده است.

کم تحرکی، تنبلی و … از جمله مواردی است که می توان در خصوص گره خوردن زندگی انسان ها با تکنولوژی از آن یاد  کنیم،مزایا استفاده از تکنولوژی را نمی توان نادیده گرفت اما معایب آن در حوزه سلامتی می تواند نتایج جبران ناپذیری را در زندگی انسان ها به دنبال داشته باشد، مگر آنکه از تکنولوژی در راستا افزایش سطح سلامت جامعه استفاده کنیم!

چند سالی است که شاهد حضور پررنگ کسب و کارهای نوپا با هدف ارائه سرویس یا کالا در جهت رفع مشکلات زندگی روزمره مان شدیم.معمولا این نوع از کسب و کارها به واسطه تکنولوژی دست به ارائه خدماتی زده اند که روند زندگی روزمره ما را آسان کرده است.

استارتاپ پیگام یکی از نمونه هایی است که در حوزه سلامت و فناوری های مالی (فینتک) کار خود را شروع کرده است. پیگام با در نظر گرفتن وضعیت سلامت جامعه دست به ارائه سرویسی زده است که به واسطه آن کاربران انگیزه بیشتری جهت پیاده روی بدست می آورند.

اپلیکیشن پیگام بعد از نصب بر روی تلفن همراه کاربران به عنوان یک قدم شمار فعالیت می کند،اما نکته اینجاست که این قدم شما با سایر قدم شمارهای موجود کمی متفاوت است!

تفاوت را از این لحظه می توان احساس کرد که کاربر به ازای پیاده روی کردن، سکه های پیگام را دریافت می کند.ارزش این سکه ها زمانی احساس می شود که امکان خرج شدن در فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی را بدست آورد.

ضمن اینکه کاربر می تواند با مراجعه به نشانه های پیگام در سطح شهر سکه بیشتری دریافت کند! این بخش بدین صورت کار می کند که کاربر می تواند با ورود به بخش نقشه پیگام،نقاط مختلفی را در اطراف خود مشاهده کند و چنانچه کاربر به نقاط مشخص شده بر روی نقشه برود ، سکه بیشتری دریافت خواهد کرد و در نتیجه به موجودی کیف پول کاربر در اپلیکیشن پیگام افزوده خواهد شد.

کاربر پس از کسب سکه با مراجعه به بخش فروشگاه پیگام می تواند با خرج کردن سکه های خود محصولات موجود در فروشگاه را تهیه نماید.

پیگام در تلاش است فروشگاه های بیشتری را در جهت پذیرش سکه های پیگام جذب نماید.تا به الان دو مورد از بزرگترین شرکای تجاری پیگام را می توان بیمه سامان و کیف پول همراه بانک پاسارگاد(کیپاد) نام برد که در کنار آن شرکای تجاری دیگری در حوزه های مختلف با پیگام همکاری می کنند.

تا کنون بیش از 130 میلیون قدم با استفاده از اپلیکیشن پیگام ثبت شده است و پیگام در بیش از 500 شهر از ایران کاربر فعال دارد.نگاه پیگام تنها به بازار داخل نیست!بلکه پیگام در حال حاضر در کشورهایی نظیر کانادا،هلند و برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس کاربر دارد که در تلاش است بازار را برای کاربران موجود در چنین کشورهایی فراهم کند.

جهت دریافت اپلیکیشن و مطلع شدن از اخبار تکمیلی پیگام،می توانید به وب سایت   www.p-gum.com مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.