شیفر

منتظر عرضه آیفون XS قرمز رنگ در آینده نزدیک باشید!

رسانه کلیک – شایعه ای جدید به عرضه آیفون XS قرمز رنگ اشاره می کند. علاوه بر این محصول، آیفون ایکس اس مکس نیز با این رنگ وارد بازار می شود.

به نظر می رسد اپل قصد دارد آیفون های ایکس اس و XS مکس را با رنگ جدیدی روانه بازار کند. بر اساس شایعه ای جدید، آیفون XS قرمز رنگ به همراه آیفون ایکس اس مکس قرمز در اواخر ماه جاری میلادی در کشور چین معرفی و روانه بازار می شود.

برخلاف نسخه های قبلی که دارای نام (PRODUCT(RED بودند، آیفون XS و XS مکس قرمز رنگ بدون این نام وارد بازار چین می شوند. لازم به ذکر است؛ آیفون 7 و آیفون 8 قرمز رنگ بدون این نام در بازار چین برای فروش عرضه شدند.

انتظار می رود قیمت این گوشی های هوشمند تفاوتی با رنگ های خاکستری، نقره ای و طلایی آن ها نداشته باشد. در رابطه با عرضه نسخه قرمز رنگ آیفون ایکس اس و آیفون XS مکس در بازارهای دیگر نمی توان اظهار نظر قطعی کرد.

منبع منتشر کننده این شایعه به این موضوع اشاره کرده که این اطلاعات توسط یک منبع داخلی در اختیارش قرار گرفته است؛ با این حال نمی توان صحت آن را تایید کرد. با توجه به کاهش فروش محصولات این شرکت در کشورهای مختلف مخصوصا چین، احتمال عرضه نسخه قرمز رنگ پرچمداران اپل وجود دارد.

در اواخر سال گذشته میلادی شاهد معرفی گوشی های آیفون XR، آیفون ایکس اس و آیفون XS مکس از سوی شرکت اپل بودیم. این محصولات در مقایسه با گذشته تغییرات کمی را تجربه کرده اند و با قیمت بالایی به فروش می رسند.

آیفون XS به صفحه نمایش برش خورده 5.8 اینچی مجهز شده است و نسخه پلاس آن از نمایشگر 6.5 اینچی بهره می برد. قدرت این گوشی های هوشمند را چیپست اپل A12 بایونیک تامین می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.