شیفر

قیمت جدید پژو 207 صندوقدار رسما اعلام شد

رسانه کلیک – ایران خودرو قیمت جدید پژو 207 صندوقدار را اعلام کرد. قیمت پژو 207 صندوقدار برابر با 79,900,000 تومان بوده که البته این قیمت برای محصولات پیش فروش شده است.

در گذشته شاهد انتشار گزارشی در رابطه با کاهش قیمت پژو 207 صندوقدار از سوی شرکت ایران خودرو بودیم (ایران خودرو قیمت پژو 207 صندوقدار را کاهش می دهد). به تازگی قیمت جدید پژو 207 صندوقدار از سوی این شرکت اعلام شده است.

این خودرو برای افرادی که آن را پیش خرید کرده اند، قیمتی برابر با 79,900,000 تومان خواهد داشت. قیمت 80 میلیونی این خودرو در مقایسه با قیمت بالای 100 میلیون گذشته کمتر است؛ با این حال در بازار آزاد هنوز با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد (لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو منتشر شد).

ایران خودرو به تازگی مرحله جدید پیش فروش محصولات خود را با تحویل در سال 1399 آغاز کرده است (آغاز مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو). در بازار شاهد افزایش چشمگیر قیمت خودروها هستیم به گونه ای که قیمت پراید به 45 میلیون تومان رسیده است!

افزایش قیمت پژو 207 صندوقدار

ایران خودرو و سایپا دعوتنامه محصولات خود را با قیمت قدیم برای خریداران صادر کرده اند؛ با این حال قیمت خودروها در بازار نه تنها کاهش پیدا نکرده، بلکه با افزایش روبه‌رو بوده است (دعوتنامه محصولات ایران خودرو با قیمت قدیم برای خریداران صادر شد).

سایپا نیز به تازگی لیست قیمت حاشیه بازار محصولات خود را اعلام کرده که در مقایسه با قیمت های رسمی بسیار بالاتر است (لیست قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا منتشر شد). این شرکت در گذشته قیمت سیتروئن C3 را کاهش داده بود (قیمت قطعی سیتروئن C3 از سوی شرکت سایپا اعلام شد).

علاوه بر شرکت های ایران خودرو و سایپا، مدیران خودرو نیز قیمت جدید محصولات ام وی ام و چری را اعلام کرده است (قیمت جدید محصولات مدیران خودرو رسما اعلام شد). قیمت این خودروها در مقایسه با گذشته افزایش پیدا کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.