اپل واچ سری 5 قابلیت ECG را در اختیار کاربران بیشتری قرار می دهد

رسانه کلیک – اپل واچ سری 5 سال جاری میلادی از راه می رسد. این محصول ویژگی ECG را برای کاربران بیشتری در کشورهای مختلف به همراه دارد.

اپل واچ سری 5 احتمالا با طراحی جدید و بهبود یافته برای مدل سرامیکی معرفی می شود و قابلیت ECG آن در کشورهای بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد. این اطلاعات توسط مینگ چی کو به اینترنت راه پیدا کرده است.

در جدیدترین یادداشت منتشر شده از آقای کو، پیش بینی های زیادی در رابطه با آیفون های 2019، آیپد و مک بوک وجود دارد. در این میان اطلاعات کمی در رابطه با اپل واچ سری 5 در این یادداشت به چشم می خورد.

بر اساس این اطلاعات، ساعت هوشمند آینده اپل مانند اپل واچ سری 4 به قابلیت ECG مجهز می شود. در حال حاضر این قابلیت تنها در اختیار کاربران در ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است، البته اپل اعلام کرده در آینده کاربران بیشتری به این ویژگی دسترسی پیدا می کنند. انتظار می رود در ابتدا شهروندان کانادا قادر به استفاده از قابلیت ECG باشند.

در صورتی که اپل بتواند قابلیت ECG در اپل واچ سری 5 را برای کاربران در کشورهای مختلف ارائه کند، به احتمال این ویژگی با یک بروزرسانی نرم افزاری در اختیار کاربران اپل واچ سری 4 نیز قرار می گیرد.

نسل جدید اپل واچ

آقای کو در یادداشت خود به طراحی قاب جدید سرامیکی اشاره کرده است. نمونه های سرامیکی این ساعت هوشمند با قیمت بالایی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

اواخر سال گذشته میلادی شاهد معرفی اپل واچ سری 4 بودیم. این ساعت هوشمند به صفحه نمایش 1.78 اینچی مجهز شده که رزولوشن آن برابر با 368 × 448 پیکسل است. این دستگاه از تاچ سه بعدی پشتیبانی می کند.

قدرت این اسمارت واچ را چیپست دو هسته ای اپل S4 تامین می کند. از دیگر مشخصات این محصول می توان به 16 گیگابایت حافظه داخلی و بلوتوث نسخه 5.0 اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .