کراس‌ اور بتمن و لاک پشت‌ های نینجا یک انیمیشن سه‌ گانه خواهد بود

رسانه کلیک – کراس اور بتمن و لاک پشت‌های نینجا یک سه‌گانه خواهد بود؛ به عبارتی دیگر می‌توان گفت که داستان مبارزات این شخصیت‌های دوست داشتنی طی سه قسمت روایت خواهد شد.

هشتادمین سالگرد تولد شخصیت بتمن در پرده سینما و سی و پنجمین حضور شخصیت لاک پشت‌های نینجا در عرصه داستان‌های قهرمانانه، باعث شده است که بهانه‌ی خوبی برای سازندگان و خالقان این شخصیت‌ها باشد تا کراس اور بتمن و لاک پشت‌های نینجا را توسعه دهند. قرار است که این کراس اور یک سه‌گانه باشد و بیشتر شخصیت‌های شناخته شده‌ی داستان Batman و یا Teenage Mutant Ninja Turtles را در خود جا دهد و در هر قسمت، به موضوعات متفاوتی بپردازد. بنابراین می‌توانید از حالا انتظار این را داشته باشید که لاک پشت‌های نینجا در برابر جوکر ایستادگی کنند و یا بتمن با شردر یا مبارزه جذاب را داشته باشد.

شروع کراس اور بتمن و لاک پشت‌های نینجا در تاریخ 1 می 2019 میلادی (مصادف با 11 اردیبهشت 98) خواهد بود و در آن شاهد مبارزات این قهرمانان با Krang خواهیم بود و قرار است تکنولوژی‌های منحصر به فرد و خطرناک خلق شده در کمیک‌های دی‌سی را وارد شهر نیویورک و دنیای لاک پشت‌های نینجا کند. لازم به ذکر است که این کراس اور با همکاری کمیک‌های دی‌سی (DC Comics)، آی دی دبلیو (IDW) و نیکلودئون (Nickelodeon) به تصویر کشیده خواهد شد.

ظاهرا ماجرای قسمت اول از این قرار است که گروه فوت کلن (Foot Clan) به شهر گاتهام سیتی می‌رسند و بتمن و لاک پشت‌های ننجا وظیفه خود می‌دانند تا جلو شرارت‌های نینجاهای این گروه را بگیرند. در قسمت دوم این کراس اور هم بین (Bane) وارد شهر نیویورک می‌شود و قهرمانان محبوب ما این بار باید با بین مبارزه کنند.

جلد سوم این کمیک توسط جیمز تینین (James Tynion IV) نوشته خواهد شد. او پیش از این سابقه کار روی Batman، Justice League و Justice League Dark را در کارنامه خود دارد و همکاران او برای به تصویر کشیدن این کمیک، فردی ای ویلیامز (Freddie E. WIlliams II که کمیک‌های Injustice Vs. Masters of the Universe و He-Man/Thundercats در کارنامه او دیده می‌شود) و جرمی کلول (Jeremy Colwell) خواهند بود.

علاوه بر این، خالق Teenage Mutant Ninja Turtles یعنی کوین ایستمن (Kevin Eastman) هم در طراحی این کمیک‌ها نقش خواهد داشت.

جیمز تینین در رابطه با کراس اور بتمن و لاک پشت‌های نینجا می‌گوید:

در سال‌های اخیر جلسات زیادی با فردی ای ویلیامز داشتیم و در نهایت منجر به این شد که رهبری دو تا از بزرگ‌ترین برند‌های این عرصه را بر عهده بگیرم.

ما شردر (آنتاگونیست Teenage Mutant Ninja Turtles) را به گاتهام سیتی آورده ایم که قرار است رهبری گروهی از فراری‌های زندان آرکهام را رهبری کند و خواهیم دید که بِین مواد مخربی را وارد خیابان‌های شهر لاک پشت‌های نینجا، یعنی نیویورک می‌کند. اما حالا در آستانه هشتادمین سالگرد بتمن و سی و پنجمین سالگرد لاک پشت‌های نینجا ما به بزرگ‌ترین و همچنین احمقانه‌ترین ایده‌ها رسیدیم و همه‌ی آن‌ها را در یک سه‌گانه گردآوری کردیم تا ببینیم که این شخصیت‌ها چه چیز‌های دیگری برای ارائه دادن، دارند.

همچنین قرار است بعد از پایان بهار امسال و انتشار کمیک کراس اور بتمن و لاک پشت‌های نینجا توسط IDW، ساخت انیمیشن این کراس اور هم آغاز شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .