گلکسی فولد از راه رسید؛ اولین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

رسانه کلیک – چندی پیش در مراسم گلکسی آنپکد از گوشی سامسونگ گلکسی فولد رونمایی شد. در ادامه مطلب با کلیک همراه باشید.

سامسونگ نخستین بار در ماه نوامبر از گوشی انعطاف پذیر خود رونمایی کرد و دقایقی پیش در مراسم خود به شرح کامل این محصول پرداخت. محصول انعطاف پذیر سامسونگ اکنون به نام سامسونگ گلکسی فولد معرفی شده است. کمپانی سامسونگ در حال توضیح جزئیات مربوط به قابلیت های این گوشی هوشمند منحصر به‌فرد است. این گوشی هوشمند از یک صفحه نمایش انعطاف پذیر 7.3 اینچی استفاده می کند که برای گوشی این امکان را فراهم می آورد که به اندازه یک تبلت درآمده و یا تا شود و در جیب جای گیرد.

صفحه نمایش اصلی دارای وضوح 2152 × 1536 پیکسل بوده و انعطاف پذیر است. برای حالت گوشی معمولی، از صفحه نمایش کوچکتر با وضوح 1960 × 840 استفاده می شود. سامسونگ یک بدنه مستحکم و همینطور یک سیستم تا شونده را برای این محصول به وجود آورده که دارای چرخ دنده های متعدد و متصل بهم است. این چرخ دنده ها در پشت دستگاه به صورت مخفی تعبیه شده اند و به گلکسی فولد اجازه می دهند تا به حالت تبلت یا گوشی معمولی تبدیل شود.

سامسونگ چهار رنگ متفاوت را برای گلکسی فولد در نظر گرفته، هر چند که نکته حائز اهمیت، صفحه نمایش اصلی تبلت است. در گلکسی فولد، سه اپلیکیشن به طور همزمان قادر به اجرا هستند. سامسونگ برای تنظیم این برنامه ها در هنگام تعویض از حالت تبلت به حالت گوشی معمولی، از سیستم پیوستگی اپلیکیشن در این دستگاه اندروید استفاده کرده است.

اپلیکیشن هایی نظیر مایکروسافت آفیس و یوتیوب، جهت اجرا در این گوشی جدید بهینه سازی شده اند. شرکت سامسونگ در حال همکاری با گوگل است تا از پشتیبانی کامل اندروید در این صفحه نمایش جدید اطمینان حاصل کند.

گوشی گلکسی فولد سامسونگ دارای دو نسخه LTE و 5G بوده و از 26 آوریل سال 2019، با قیمت پایه 1980 دلار به بازار عرضه می شود.

1 نظر
  1. اسحاق می گوید

    اصل تکنولوژی…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .