شایعه: خوش آمد به تایتان‌ها در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends

رسانه کلیک – به نظر می‌رسد که در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends بسیاری از مکانیک‌های محبوب سری بازی Titanfall به این بازی هم اضافه خواهد شد.

به هنگام انتشار بازی Apex Legends رسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) سازنده‌ی این بازی به صراحت اعلام کرد که مرتبا به روزرسانی‌های جدیدی بر این بازی منتشر خواهد شد و تا حدود 10 سال این اتفاق رخ خواهد داد. این سیاست درست سازندگان بازی Apex Legends بدون شک می‌تواند یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این بازی باشد و بسیاری از بازیکنان، به خصوص علاقه مندان به بازی‌های بتل رویال (Battle Royale) را مجذوب خود کند. از آن جایی که اتفاقات این بازی در دنیای Titanfall رخ می‌دهد، بسیاری از مردم از نبود خیلی از مکانیک‌های محبوب سری بازی Titanfall دلسرد شدند اما بر اساس وعده‌ی سازندگان این بازی مبنی بر انتشار به روزرسانی‌های متعدد، همه ما به این که بالاخره روزی این مکانیک‌ها به جریان اضافه خواهد شد، امیدوار شدیم.

صبح روز گذشته به روزرسانی جدیدی برای بازی Apex Legends منتشر شد که متاسفانه چیز خاصی را به بازی اضافه نمی‌کرد و صرفا برخی از مشکلات جزئی بازی مانند بیرون پریدن از بازی را برطرف کرد. اما با این وجود، برخی از منابع موفق شدند در بین فایل‌های این بازی پس از به روزرسانی، برخی از تغییرات در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends را حدس بزنند.

پیش از این یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر که مدعی شده بود با برخی از منابع آگاه در استودیو رسپاون در ارتباط هست، اطلاعات از به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends را فاش کرده بود که حداقل تا به امروز صحت یافته‌ها و حدس و گمان‌های این کاربر، تایید نشده است. این کاربر که Real Apex Leaks نام دارد، پیش از این از اضافه شدن دو شخصیت جدید با مهارت‌ متفاوتی در بازی Apex Legends خبر داده بود اما روز گذشته، همین کاربر اعلام کرد که در فایل‌های به روزرسانی روز گذشته Apex Legends به اطلاعات جدیدی دست یافته است که در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends شاهد آن خواهیم بود. او اعلام کرده است که تایتان‌ها، پرش دوبرابر (Double Jumping) و دویدن روی دیوار (Wall Running) در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends به این بازی پرطرفدار اضافه خواهد شد.

توییت‌های منتشر شده از نام کاربری Real Apex Legends به شرح زیر است:

اطلاعات فاش شده شماره 1: دو حالت جدید تحت عنوان‌های Jumpkit و Wall Run کشف شده است.

من دقیقا اما نمی‌توانم بگویم که این دو حالت دقیقا چه کاری قرار است در بازی انجام دهند اما احتمالا قابلیت‌های دویدن روی دیوار و پرش دوبرابر در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends به آن اضافه خواهد شد.

اطلاعات فاش شده شماره 2: بسیار عالی. من یک حالت جدید دیگر را پیدا کردم. از کلمه‌ی تایتان تحت عنوان یک کلاس چند مرتبه‌ای به کار رفته است.

این قطعا یک حالت آزمایشی جدید برای سازندگان بازی برای تعداد زیاد بازیکنان یا تیم‌های زیاد است. کلمه تایتان جزئی از کش‌های Titanfall نیست و به تازگی اضافه شده است.

همان طور که اشاره شد بسیاری از منابع غیررسمی پیش از این هم از اضافه شدن تایتان‌ها در به روزرسانی بعدی بازی Apex Legends صحبت کرده بودند اما با این وجود، باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی رسپاون و یا الکترونیک آرتز (EA) در رابطه با این مسئله باشیم.

جدیدترین به روزرسانی که روز گذشته برای بازی Apex Legends منتشر شده است، اصلاحات زیر را در بازی انجام خواهد داد:

  • رفع مشکلات مربوط به پردازش کارت گرافیک
  • رفع مشکل بیرون پریدن از بازی در هنگام لود شدن وقتی که بازیکنان کلیدی را فشار می‌دهند
  • رفع مشکل آهسته حرکت کردن بازیکنان پس از احیا شدن (Revive)
  • رفع مشکل بیرون پریدن از بازی به هنگام استفاده از مهارت‌ شخصیت Mirage

به هر حال هنوز نمی‌توان با قطعیت از مواردی که به موجب به روزرسانی بعدی Apex Legends به این بازی اضافه خواهد شد، صحبت کرد اما امیدواریم که رسپاون تا حد ممکن از محتویات مثبت و جذاب دنیای Titanfall در بازی Apex Legends استفاده کند.

بازی Apex Legends به عنوان یک بازی رایگان (Free to Play) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.