سازندگان بازی Furi بازی نقش آفرینی جدید خود را معرفی کردند

رسانه کلیک – سازندگان بازی Furi امروز از بازی جدید خود رونمایی کردند. این بار این استودیو مستقل روی یک بازی نقش آفرینی کاملا متفاوت مشغول به کار است.

دو سال پیش بود که بازی Furi برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد (سال گذشته این بازی برای کنسول دستی نینتندو سوییچ هم عرضه شد) و توانست عملکرد نسبتا موفق داشته باشد. اما سبک متفاوت بازی، جهنم گلوله‌ها و موسیقی‌های فوق العاده‌ی آن باعث شد که نام سازندگان بازی Furi به عنوان یک استودیوی بازیسازی مستقل خلاق بر سر زبان‌های بیافتد. گیم بیکرز (The Game Bakers)، سازندگان بازی Furi روز گذشته از بازی جدید خود رونمایی کردند که به نظر می‌رسد این استودیو مستقل را در مسیر کاملا متفاوتی قرار خواهد داد.

بازی جدید سازندگان بازی Furi تحت عنوان Haven به بازار بازی‌های ویدیویی عرضه خواهد شد. بر خلاف دنیای خشن و عجیب و غریب بازی Furi، در بازی Haven ما شاهد یک بازی نقش آفرینی عاشقانه هستیم. بنابر گفته‌ی گیم بیکرز، بازی Haven یک بازی نقش آفرینی (RPG) ماجراجویی با محوریت عشق هر روز بین دو نفر است. این بازی روایت‌گر سختی و موانع سر عشق شخصیت‌های بازی است. شما در این بازی به جای دو عشق بازی خواهید کرد که برای فرار از مشکلات‌شان به یک سیاره گمشده و دوردست پناه برده اند و تنها چیزی که در روند بازی باید برای‌تان حائز اهمیت باشد، این است که همیشه این دو نفر را کنار همدیگر نگه دارید.

به گفته‌ی بیکرز گیم، دو سالی می‌شود که توسعه‌ی بازی Haven آغاز شده است و به زودی اطلاعات جدیدی از این بازی به اطلاع عموم رسانده می‌شود. اکشن بازی و سیستم نقش آفرینی آن تفاوت‌هایی با دیگر بازی‌ها خواهد داشت اما چیزی که بیشتر از همه در بازی Haven خودنمایی می‌کند، طراحی هنرمندانه این بازی و موسیقی‌های بی‌نظیر آن است.

در حال حاضر بازی Haven فقط برای رایانه‌های شخصی تایید شده است اما با توجه به سابقه گیم بیکرز، به نظر می‌رسد این بازی برای کنسول‌ها هم عرضه شود. لازم به ذکر است که این بازی برای انتشار در سال 2020 میلادی برنامه ریزی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.