چگونه اپل آیدی خود را در آیفون تغییر دهیم؟

رسانه کلیک – با قابلیت تغییر اپل آیدی در آیفون می توانید دستگاه را به یک حساب کاربری جدید متصل کنید. در این مطلب به آموزش تغییر اپل آیدی در گوشی های اپل می پردازیم.

ساخت اپل آیدی یکی از مهم ترین کارهایی است که کاربران معمولا بلافاصله بعد از خرید دستگاه های اپل انجام می دهند. در واقع شما با ساخت اپل آیدی یک حساب کاربری اختصاصی برای خود می سازید تا از این طریق بتوانید داده ها را با آن همگام کنید (آموزش کامل ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی).

یکی دیگر از فواید اپل آیدی به استفاده از سرویس های اختصاصی شرکت اپل مربوط می شود. برای دانلود برنامه ها، استفاده از اپل موزیک و سایر خدمات این برند آمریکایی، داشتن اپل آیدی ضروری بوده و افراد باید آن را از قبل در گوشی فعال کرده باشند.

با توجه به اینکه اطلاعات شما در آیفون یا آیپد به طور منظم از طریق اپل آیدی با حساب کاربری همگام می شود، ممکن است برای حفظ امنیت و یا دلایل دیگر بخواهید اپل آیدی فعال در آیفون را تغییر دهید. برای این کار مراحل توضیح داده شده در ادامه را به ترتیب دنبال کنید (آموزش حذف دائمی اپل آیدی).

 1. از طریق بخش Settings وارد منوی تنظیمات آیفون شوید.
 2. گزینه iTunes & App Store را بیابید و روی آن کلیک کنید.
 3. در صفحه باز شده، بعد از انتخاب اپل آیدی خود گزینه Sign Out را لمس کنید.
 4. در آخر روی گزینه Sign In کلیک کنید و با اپل آیدی دلخواه خود وارد شوید.

تغییر اپل آیدی

با طی این مراحل اپل آیدی قبلی در دستگاه غیرفعال شده و شما به اپل آیدی جدید خود متصل خواهید شد. با این کار تمامی اطلاعات مربوط به حساب کاربری قبلی از دسترس خارج خواهد شد. در صورتی که بخواهید به داده های گذشته خود دست یابید باید دوباره اپل آیدی پیشین را در آیفون فعال کنید.

1 نظر
 1. عالم بلوچ می گوید

  بإسلام خدمت شما آیا امکانش است کی شماره تلفون کی به اپل أیدی است را تغیربدهم
  من بایک سماره تلفون وارد اپل أیدی شدم ولی الأن اون خط خراب شده وقتی میخوام وارد اپل بشم اون شمار ها بالا کی کد برای اون شما فرستاده میشه
  آیا امکانش است تغیرت بدم لطفاً کمکم کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.