شیفر

شهر پاریس به دنیای بازی Overwatch می‌آید

رسانه کلیک – در حال حاضر کاربران سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی می‌توانند در نقشه پاریس بازی Overwatch با دوستان و سایر بازیکنان به رقابت بپردازند.

بدون هیچ شک و تردیدی، بازی Overwatch یکی از محبوب‌ترین و بهترین عناوین ویدیویی چندنفره آنلاین در سبک تیراندازی است که با وجود گذشت بیش از دو سال از انتشار آن، هم‌اکنون روزانه میلیون‌ها بازیکن این اثر مهیج شرکت «بلیزارد انترتینمنت» را تجربه می‌کنند. جدا از گیم‌پلی عالی، یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت این عنوان را می‌توان پشتیبانی قوی سازندگان دانست که در طول این مدت با عرضه به‌روزرسانی‌های متعدد، ضمن رفع مشکلات بازی، محتویات جدیدی از جمله کاراکترها و نقشه‌ها را به این عنوان اضافه کرده‌اند.

حال، در جدیدترین این آپدیت‌ها، چندی پیش نسخه نهایی پنجمین نقشه Assault بازی اورواچ منتشر شد. نقشه‌ای که برای اولین بار بازیکنان را به یکی از توریستی‌ترین نقاط جهان و اروپا یعنی شهر زیبای پاریس (Paris) می‌برد. این نقشه از کاباره Luna شروع شده و بازیکنان با عبور از خیابان‌های باریک و راه‌روهای مختلفی که شهر پاریس به آن معروف است، در نهایت باید نقطه A را از آن خود کنند. از طرفی، نقشه پاریس بازی Overwatch شامل سایر مناطق مشهور این شهر از جمله Maison Marat می‌شود که مبارزات بازیکنان به این عمارت نیز کشیده خواهد شد.

نقشه پاریس بازی Overwatch پیش‌تر در سرورهای آزمایشی یا به عبارت دقیق‌تر در سرورهای PTR در اختیار بازیکنان و علاقه‌مندان قرار داشت تا سازندگان با همکاری کاربران، مشکلات و ایراداتی احتمالی آن را برطرف کنند. حال، این نقشه پیرو انتشار جدیدترین به‌روزرسانی به عنوان پنجمین نقشه Assault به نسخه نهایی بازی اضافه شده و کاربران سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی هم‌اکنون می‎‌توانند در این محیط جدید با دوستان و سایر بازیکنان رقابت کنند.

در کنار اضافه شدن نقشه پاریس، این آپدیت تغییراتی را جهت تعادل سازی کاراکترها و قهرمانان بازی نیز اعمال می‌کند که منجر به بهبود هر چه بیشتر گیم‌پلی بازی می‌شود. رفع مشکلات و ایرادات جزئی نیز از جمله دیگر ویژگی‌های جدیدترین به‌روزرسانی بازی Overwatch به شمار می‌رود.

نقشه پاریس بازی Overwatch

البته، ذکر این نکته مهم است که وجود راه‌روهای باریک شرایط پیروزی را برای تیم مدافع آسان و در عوض برای تیم مهاجم دشوار کرده است. از این رو، انتظار می‌رود که در طی روزهای آینده به منظور تعادل سازی گیم‌پلی بازی شاهد تغییراتی در این زمینه باشیم. موضوعی که بلیزارد هرگز با آن بیگانه نیست و سابقه ایجاد تغییرات کوچک و بزرگ در نقشه‌های این عنوان در کارنامه این شرکت به چشم می‌خورد.

گفتنی است؛ بازی اورواچ در روز چهارم خرداد ماه سال 95 (بیست و چهارم ماه می سال میلادی 2016) شرکت بلیزارد انترتینمنت روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه‌های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد و در حال حاضر نسخه استاندارد آن با قیمت 19.99 دلار در فروشگاه‌های رسمی به فروش می‌رسد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با نقشه پاریس بازی Overwatch چیست؟ فراموش نکنید که دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه بازی در این محیط جدید با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.