آموزش اینستاگرام

گوگل از سرویس استریم بازی‌ها در GDC 2019 رونمایی خواهد کرد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – پس از شایعه‌های فراوان در رابطه با راه اندازی سرویس استریم بازی‌ها توسط گوگل، به نظر می‌رسد بالاخره در رویداد GDC 2019 از این سرویس رونمایی شود.

دعوت‌نامه‌های ارسالی گوگل برای رویداد GDC 2019 نشان از این موضوع‌ دارند که گوگل از سرویس استریم بازی‌ها که چند سالی است که روی آن کار می‌کند، رونمایی خواهد کرد. این دعوت‌نامه ضمن نمایش تاریخ و ساعت مراسم گوگل در رویداد GDC 2019، یک تونل تاریک را نمایش می‌دهد که در انتهای آن یک نور کاملا مبهم روشن شده است. البته گوگل از سال گذشته میلادی آزمایش‌های زیادی را روی سرویس استریم بازی‌ها که خودش آن را توسعه داده است، به مرحله انجام رسانده و این طور به نظر می‌رسد که هم اکنون این سرویس به مرحله‌ای رسیده است که گوگل بتواند آن را برای عموم مردم رونمایی کند.

اولین باری که پروژه استریم بازی‌ها گوگل به گوش مردم رسید، شایعه‌ای بود که تابستان سال گذشته میلادی در بیشتر رسانه‌های خبری معتبر منتشر شد. البته ماه اکتبر سال 2018 میلادی (مصادف با مهرماه 97) سرویس بتا یا به عبارتی دیگر، سرویس آزمایشی استریم بازی‌های گوگل راه اندازی شد که طی آن، امکان بازی روی کروم و کروم کست ایجاد شده بود.

شاید جالب باشد بدانید که برای انجام این آزمایشی مهم، شرکت گوگل یکی از بازی‌های بزرگ سال 2018 میلادی، یعنی بازی Assassin’s Creed Odyssey را انتخاب کرده بود و کسانی که موفق به اتمام این آزمایش شده بودند، یک نسخه رایگان از این بازی را از شرکت گوگل هدیه گرفتند.

رویداد GDC به دستاورد‌های عرصه بازیسازی اختصاص دارد و اواخر زمستان هر سال برگزار می‌شود. رویداد GDC 2019 در شهر سان‌فرانسیسکو ایالات متحده آمریکا، از تاریخ 18 الی 22 مارچ 2019 میلادی (مصادف با 27 اسفند 97 الی 2 فروردین 98) برگزار می‌شود.

نظر شما در رابطه با رونمایی گوگل از سرویس استریم بازی‌ها این شرکت چیست؟ فکر می‌کنید آن‌ها می‌توانند در این عرصه از مایکروسافت و سونی پیش بیافتند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.