شیفر

فیلم Black Widow در رده سنی بزرگسال نخواهد بود

رسانه کلیک – چند هفته‌ی پیش شایعات زیادی مبنی بر این که فیلم Black Widow در درجه سنی بزرگسال قرار می‌گیرد، در فضای مجازی منتشر شده بود اما حالا ظاهرا این شایعات به کل تکذیب شده‌اند.

بر اساس شایعات منتشر شده، فیلم Black Widow به اولین فیلم در دنیای سینمایی مارول تبدیل می‌شد که در رده سنی بزرگسال (R Rate) قرار می‌گرفت، اما با تکذیب این خبر توسط کوین فایگی (Kevin Feige)، رییس استودیو مارول، مطمئن هستیم که دنیای سینمایی مارول همچنان از درجه سنی بزرگسال دوری می‌کند. کوین فایگی به صراحت هر چه تمام‌تر همه‌ی شایعاتی که از اختصاص فیلم Black Widow به درجه سنی بزرگسال خبر می‌داد را تکذیب کرد و رسما اعلام کرد که هرگز این اتفاق رخ نخواهد داد.

فیلم Black Widow قرار است یک اثر مستقل باشد (به عبارتی دیگر، می‌توان گفت که فیلم Black Widow به لحاظ داستانی ارتباط مستقیمی با سایر فیلم‌هایی که شخصیت Black Widow در آن حضور داشته است، ندارد) و با توجه به این که ناتاشا رومانوف (Natasha Romanoff) که همان Black Widow است، قرار است شخصیت اصلی این فیلم باشد، بازار شایعه‌ها مبنی بر این که این فیلم فقط مناسب درجه سنی بزرگسال خواهد بود، داغ شد؛ اما با توجه به ماهیت دیزنی و همچنین سیاست‌های استودیو مارول، روند توسعه‌ی این فیلم توسط سازندگان طوری پیش خواهد رفت که هرگز درجه سنی بزرگسال نصیب‌‌شان نشود.

کوین فایگی طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت کامیک‌بوک در رابطه با این مسئله اظهار کرد:

هرگز این اتفاق رخ نخواهد داد. یک نفر می‌نویسد: “من شنیده ام که این فیلم در رده سنی بزرگسال قرار خواهد گرفت” و بعد از او هم همه همین مطلب را می‌نویسند.

همان طور که می‌دانید از سال 2018 به بعد، طی هر سال میلادی سه فیلم از دنیای سینمایی مارول روی پرده‌های سینما رفته است و این اتفاق در سال 2019 میلادی هم تکرار خواهد شد. این در حالی است که پیش از کوین فایگی ادعا کرده بود سالانه بیشتر از دو فیلم را توسعه نخواهند داد. او در ادامه‎‌ی صحبت‌های خود در مورد این موضوع هم اظهار کرد:

هیچ عزمی برای ساخت بیش از 2 فیلم طی هر سال، وجود ندارد. همان طور که طی دو سال اخیر مشاهده کردیم، به طور طبیعی اتفاقاتی رخ می‌دهد و ایده‌هایی به وجود می‌آید و وقتی تیمی برای اجرا کردن آن ایده‌ها وجود دارد، ما هرگز دست نگه نمی‌داریم بلکه آن را می‌سازیم.

از سال 2010 میلادی، اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) در نقش ناتاشا رومانوف یا همان Black Widow ظاهر شده است. او تا به امروز در چند فیلم از دنیای سینمایی مارول در نقش Black Widow حضور داشته و هم اکنون در حال بازی در فیلم Avengers: Endgame است که در تاریخ 26 آپریل 2019 میلادی (مصادف با 6 اردیبهشت 98) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. اسکارلت جوهانسون بعد از این فیلم، مستقیما روی فیلم Black Window کار خواهد کرد.

کیت شرتلند (Cate Shortland) روی صندلی کارگردانی فیلم Black Widow خواهد نشست. درخشان‌ترین اثر کارنامه‌ی او، فیلم Lore می‌باشد که در سال 2012 میلادی به نمایش درآمد. فیلم‌نامه فیلم Black Widow هم به قلم جک شفر (Jac Shaeffer) و ند بنسن (Ned Benson) نگارش خواهد شد.

هنوز تاریخ اکران فیلم Black Widow به صورت رسمی اعلام نشده است اما به نظر می‌رسد که مارول و دیزنی اکران این فیلم را در سال 2020 میلادی برنامه‌ریزی کرده باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.