پوسته رایگان بازی Apex Legends برای مشترکین Twitch Prime

رسانه کلیک – هدیه‌ی جذاب به مشترکین Twitch Prime در این هفته، یک پوسته رایگان بازی Apex Legends بود که هم اکنون برای این دسته از افراد در دسترس قرار گرفته است.

یکی از مزیت‌های اشتراک Twitch Prime (توییچ پرایم) دریافت محتویات به خصوصی از برخی بازی‌ها است و این بار هم نوبت به بازی تازه منتشر شده‌ی Apex Legends رسیده است. همان طور که پیش از این هم اشاره شد، از روز گذشته یک پوسته رایگان بازی Apex Legends برای مشترکین توییچ پرایم در دسترس قرار گرفته است و اگر شما هم یکی از مشترکین توییچ پرایم هستید، همین الآن می‌توانید پوسته رایگان بازی Apex Legends را دانلود کنید. البته لازم به ذکر است که این پوسته رایگان مختص به یکی از شخصیت‌های قابل بازی در Apex Legends است. شما می‌توانید از این پوسته برای شخصیت Pathfinder استفاده کنید.

از دیگر مزایای اولین پوسته رایگان بازی Apex Legends که تحت عنوان پوسته امگا برای مشترکین توییچ پرایم عرضه شده است، تصاحب 5 عدد Apex Packs به صورت کاملا رایگان است.

بازی Apex Legends یک بازی در سبک بتل رویال است که کمتر یک ماه پیش توسط الکترونیک آرتز (EA) منتشر شد. این بازی توانسته است که در همین مدت کوتاه بسیاری از بازیکنان را مجذوب خود کند و توام با این مسئله، تحسین بسیاری از منتقدان بازی‌های ویدیویی را نسبت به خود برانگیزد. به عبارتی دیگر می‌توان گفت که این بازی طوفان شدیدی در بین بازیکنان علاقه مند به سبک بتل رویال و همچنین استریمر‌ها به پا کرده است و در دو هفته‌ی اخیر استریم‌های بسیار زیادی از بازی Apex Legends در وب‌سایت توییچ توسط کاربران آن منتشر شده است.

پوسته رایگان بازی Apex Legends

بازی Apex Legends توسط استودیو رسپاون (Respawn Entertainment) توسعه داده شده است و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. لازم به ذکر است که این به عنوان یک بازی رایگان (Free to Play) منتشر شده است.

همان طور که می‌دانید متاسفانه دسترسی به بازی Apex Legends توسط سازندگان آن، به روی بازیکنان ایرانی مسدود شده است. شما می‌توانید از اینجا به کمپین جمع‌آوری امضا برای رفع محدودیت‌های این بازی برای کاربران ایرانی بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.