چگونه فرمت تصاویر را به صورت آنلاین تغییر دهیم؟

رسانه کلیک – تغییر فرمت فایل یکی از اقداماتی است که اکثر کاربران حداقل یک بار آن را انجام داده اند. در این مطلب به شما آسان ترین روش تغییر فرمت تصاویر به صورت آنلاین را آموزش می دهیم. همراه ما باشید.

با وجود اینکه امروزه اکثر برنامه ها قادر به اجرای انواع فایل های تصویری هستند، اما برخی هنوز با تعدادی از فرمت های موجود مشکل دارند. برای مثال فرمت WEBP که در فضای اینترنت حتما به آن برخورده اید، در بسیاری از برنامه های اجرایی قابل پشتیبانی نبوده و شما باید برای تغییر فرمت آن از طریق روش های مختلف اقدام کنید (بهترین برنامه های تبدیل فرمت فایل های ویدیویی برای ویندوز).

تغییر دادن فرمت تصاویر علاوه بر برنامه های کاربردی موجود در این زمینه، به صورت آنلاین نیز انجام می شود. وبسایت های زیادی به منظور تبدیل فرمت فایل های تصویری ایجاد شده اند و شما می توانید از آن ها برای این کار استفاده کنید (معرفی بهترین روش‌های تبدیل PDF به Word).

یکی از این وبسایت های مشهور برای تبدیل فرمت عکس، EZGIF بوده که به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. استفاده از این وبسایت نیازمند نرم افزار خاصی نبوده و شما تنها باید با اتصال به اینترنت فرآیند تبدیل را طی کنید.

در EZGIF ابزارهای متنوعی برای تبدیل فرمت و بهبود تصاویر وجود دارد. با کلیک روی GIF Optimizer چندین فرمت محبوب برای تبدیل نمایان می شود که با انتخاب هریک می توانید فایل خود را به آن ها تبدیل کنید.

فرمت تصاویر

این سرویس برای دریافت تصاویر دو راه آپلود از کامپیوتر و وارد کردن آدرس اینترنتی را به کاربران ارایه می کند. بعد از وارد کردن تصویر، فایل شما با فرمت انتخاب شده بدون واتمارک در دسترس قرار می گیرد.

EZGIF علاوه بر فعالیت در زمینه تبدیل فرمت فایل، از قابلیت های کاربردی دیگری نیز بهره می برد. افراد در این سرویس می توانند به صورت آنلاین به ساخت فایل های GIF بپردازند، انواع افکت های رنگی را به عکس ها اضافه کنند و سایز تصاویر را کوچک و بزرگ سازند. همچنین در EZGIF بخشی برای ویرایش حرفه ای عکس ها در نظر گرفته شده که با در اختیار گذاشتن انواع ابزارها به کاربر امکان ویرایش تصاویر به صورت آنلاین را ارایه می کند.

فرمت تصاویر

اگر می خواهید در ساده ترین حالت ممکن فرمت عکس های خود را تغییر دهید و توسط ابزارهای ویرایشی مانند Crop و Resize، روی تصاویر تغییرات ایجاد کنید، وبسایت EZGIF انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. علاوه بر این سرویس، وبسایت های دیگری چون image.online-convert.com و onlineconverter.com/jpg نیز در این زمینه به طور رایگان فعالیت می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.