تاریخ اکران فیلم Space Jam 2 در سال 2021 میلادی خواهد بود

رسانه کلیک – تاریخ اکران فیلم Space Jam 2 به صورت رسمی از سمت شرکت برادران وارنر اعلام شد و بر این اساس، این فیلم در تابستان سال 2021 میلادی روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

روز گذشته شرکت برادران وارنر (Warner Bros) تاریخ اکران تعدادی از فیلم‌های مورد انتظار خود را اعلام کرده است و بر همین اساس، به گزارش سایت ددلاین، تاریخ اکران فیلم Space Jam 2 هم اعلام شده است که از نظر این سایت، این فیلم مورد انتظارترین فیلم برادران وارنر است. گفتنی است که تاریخ اکران فیلم Space Jam 2 روز 16 ژولای 2021 میلادی (مصادف با 25 تیر 1400) می‌باشد. شاید جالب باشد بدانید که این فیلم، مابین دو فیلم جذاب دیگر، یعنی فیلم‌های Indiana Jones 5 (تاریخ اکران: 9 ژولای 2021 مصادف با 18 تیر 1400) و Mission: Impossible 7 (تاریخ اکران: 23 ژولای 2021 مصادف با 1 مرداد 1400) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

قسمت اول فیلم Space Jam در سال 1996 میلادی به نمایش درآمده بود و با حضور مایکل جوردن (Michael Jordan) ستاره سابق NBA و باگز بانی (Bugs Bunny) شخصیت کارتونی محبوب سال‌های دور، توانست به یکی از به یاد ماندنی‌ترین فیلم‌های دهه 90 تبدیل شود. حالا بعد از 25 سال قرار است قسمت دوم فیلم Space Jam اکران شود.

این بار در فیلم Space Jam 2، لبرون جیمز (LeBron James) ستاره کنونی باشگاه لس آنجلس لیکرز در مسابقات NBA است و جایگزین مایکل جوردن افسانه‌ای شده است. ریان کوگلر (Ryan Coogler) هم تهیه کنندگی فیلم Space Jam 2 را به عهده دارد. او پیش از این سابقه کارگردانی در فیلم‌های Black Panther و Creed را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

شاید برای‌تان جالب باشد بدانید که پیش از این قرار بود جاستین لین (Justin Lin) کارگردانی این فیلم را برعهده باشد اما تابستان گذشته، او از این سمت استعفا داد و به کارگردانی نسخه‌های آینده فیلم Fast & Furious مشغول شد. این بار ترنس نانسی (Terence Nance) به جای جاستین لین، روی صندلی کارگردانی فیلم Space Jam 2 نشست؛ فیلم‌های Random Acts of Flyness و The Oversimplification of Her Beauty از بهترین فیلم‌های تحت کارگردانی اوست.

علاوه بر اعلام تاریخ اکران فیلم Space Jam 2 تغییرات دیگری در تاریخ انتشار فیلم‌های آینده‌ی برادران وارنر شکل گرفت. فیلم Annabelle 3 (که هنوز نام نهایی آن مشخص نشده است) پیش از این قرار بود در تاریخ 3 ژولای 2019 میلادی (مصادف با 12 تیر 98) اکران شود اما روز گذشته اعلام شد که این فیلم در تاریخ 28 ژون 2019 میلادی (مصادف با 7 تیر 98) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

داستان فیلم Annabelle 3 باز هم متمرکز بر عروسک شیطانی به نام آنابل است. اما این بار آنابل به صورت اتفاقی به یک کودک هدیه داده نمی‌شود و قرار نیست که کابوس یک خانواده‌ی بی‌گناه باشد. گفته می‌شود که داستان قسمت سوم آنابل، از این قرار است که این عروسک به دست اد وارن و لورن وارن افتاده است. اد و لورن یک زوج محقق بین المللی هستند که به علم شیطان شناسی و همچنین نهان بینی مسلط اند و در این فیلم تحقیقات خودشان را به عروسک شیطانی آنابل اختصاص خواهند داد. لازم به ذکر است که در فیلم Annabelle 3 مکینا گریس (McKenna Grace)، مدیسون ایسمن (Madison Iseman) و کیتی سریف (Katie Sarife) هنرنمایی خواهند کرد.

تاریخ اکران فیلم Godzilla vs. Kong

از دیگر فیلم‌‎های مورد انتظار برادران وارنر می‌توان به فیلم Godzilla vs. Kong اشاره کرد. پیش از این اعلام شده بود که این فیلم در تاریخ 22 می 2020 میلادی (مصادف با 2 خرداد 99) روی پرده‌های سینما خواهد رفت اما روز گذشته، ضمن اعلام تاریخ اکران فیلم Space Jam 2 برادران وارنر اعلام که کرد اکران فیلم Godzilla vs. Kong در تاریخ 13 مارچ 2020 میلادی (مصادف با 23 اسفند 98) رخ خواهد داد.

در این فیلم، الکساندر اسکارشگرد (Alexander Skarsgård)، میلی بابی براون (Millie Bobby Brown)، ربکا هال (Rebecca Hall)، برایان تایری هنری (Brian Tyree Henry)، شون اوگوری (Shun Oguri)، ایزا گنزالز (Eiza González)، جسیکا هنویک (Jessica Henwick)، جولیان دنیسن (Julian Dennison)، کایل چندلر (Kyle Chandler)، دمیان بیچیر (Demián Bichir) و لنس ردیک (Lance Reddick) بازیگری خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .