تریلر جدید بازی قصه‌ی بیستون در جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران منتشر خواهد شد

رسانه کلیک – به گفته استودیو بلک کیوب گیمز، تریلر جدید بازی قصه‌ی بیستون یا همان The Tale of Bistun در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران منتشر خواهد شد.

اولین تریلر بازی قصه‌ی بیستون در جریان TGC 2018 به معرض نمایش گذاشته شد و از همان ابتدا، اتمسفر جذاب بازی باعث جلب توجه بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ایرانی شد. داستان بازی قصه‌ی بیستون روایت‌گر عاشقانه بین شیرین و فرهاد است و استودیو بلک کیوب گیمز (Black Cube Games) برای این داستان تاریخی و جذاب از اشعار نظامی گنجوی در رابطه با داستان عاشقانه بی‌تکرار شیرین و فرهاد الهام گرفته اند.

بازیکنان در این بازی کنترل فرهاد کوهکن را برعهده خواهند داشت که برای رسیدن به عشق خود یعنی شیرین، باید از دل سختی‌های بسیاری عبور کند. قرار بر این است که بازی قصه‌ی بیستون یک بازی اکشن ماجراجویی باشد و در همین راستا مبارزه با تایپ‌های مختلفی از دشمنان از جمله دیو‌ها و سایر موجودات شیطانی در افسانه‌های ایران باستان، بیشترین جلوه را در اکشن بازی خواهد داشت.

زاویه دید بازی به صورت ایزومتریک خواهد بود که باعث شده است تا سیستم مبارزات و اکشن بازی کاملا منحصر به فرد باشد. در روند بازی و با پیش بردن مراحل و ماموریت‌ها امتیازاتی تحت عنوان “انگیزه” نصیب فرهاد می‌شود که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقا مهارت‌های فرهاد و همچنین سلاح‌های او استفاده کنید. با توجه به اتمسفر و داستان بازی، انتظار می‌رود تایپ‌های مختلفی از دشمنان وجود داشته باشد در نتیجه، ارتقا مهارت‌ها و سلاح‌ها بخش مهم و باارزشی در جریان بازی خواهد بود و می‌تواند یک نقطه قوت دیگر برای بازی قصه‌ی بیستون باشد.

علاوه بر این‌ها گفته شده است که این بازی دارای محیط‌های متنوعی خواهد بود که با عنایت بر طراحی‌های هنری خوب بازی می‌توانیم بیشتر از آن چه که انتظارش را داریم از اتمسفر گیرای قصه‌ی بیستون لذت ببریم.

استودیو بلک کیوب گیمز پیش از این سابقه ساخت بازی‌های Tricorn و Electron را در کارنامه خود دارد و امیدوار است که با توسعه‌ و عرضه‌ی بازی قصه‌ی بیستون در سطح جهانی بتواند نام خود را به عنوان یک استودیو بازیسازی خلاق مطرح کند؛ چیزی که با تحلیل نمایش‌های بازی قصه‌ی بیستون تا به امروز، چندان هم دور از دسترس نیست.

در حال حاضر تنها مقصد تایید شده برای بازی قصه‌ی بیستون، استیم (رایانه‌های شخصی) می‌باشد اما سازندگان این بازی وعده داده اند که طی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران، ضمن انتشار تریلر جدید بازی قصه‌ی بیستون از پلتفرم‌های مقصد این بازی هم رونمایی کنند.

آیا بازی قصه‌ی بیستون برای کنسول‌های نسل هشتم (پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ) منتشر خواهد شد؟ این سوالی است که پاسخ آن را ضمن انتشار تریلر جدید بازی قصه‌ی بیستون، تا پایان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران خواهیم گرفت. گفتنی است که بازی قصه‌ی بیستون (The Tale of Bistun) نامزد مورد انتظارترین بازی سال آینده شده است و شما می‌توانید با ارسال IGF0147 به سامانه‌ی پیامکی 10008008800888 این بازی را به‌ عنوان مورد انتظارترین بازی سال انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران در تاریخ 20 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

بازی قصه‌ی بیستون The Tale of Bistun

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.