آموزش اینستاگرام

کارگردان The Witcher 3 به تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 پیوست!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – به نظر می‌رسد که کارگردان بازی The Witcher 3 چندی پیش به عنوان کارگردان بخش طراحی، به تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 ملحق شده و هم‌اکنون روی توسعه این عنوان مشغول به کار است.

اگرچه سری ویچر یکی از بهترین مجموعه‌های نقش آفرینی است که تاکنون خلق شده، اما The Witcher 3 پا فراتر از موفقیت‌های نسخه‌های قبلی گذاشته و به عنوان تاثیرگذارترین و بهترین عنوان تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود. تمامی مکانیزم‌های این بازی به معنی واقعی کلمه عالی است و روایت داستان درگیر کننده به همراه گیم‌پلی جذاب و محیط فوق العاده عظیم و صدالبته حیرت آور، از دلایل برتری ویچر 3 است که استودیوی سی دی پروجکت رد این دستاورد تحسین آمیز خود را مدیون تیم توسعه بازی و البته کارگردان آن یعنی کنراد توماسکویچ (Konrad Tomaszkiewicz) است.

به عبارتی، طراحی زیبای بازی ویچر 3 بر هیچکس پوشیده و پنهان نیست و این عنوان معنا و مفهوم تازه‌تری را در بازی‌های ویدیویی تعریف کرد. حال، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که پروژه بعدی استودیوی سی دی پروجکت رد به نام Cyberpunk 2077 نیز به همان اندازه The Witcher 3 زیبا خواهد بود و با یک اثر ویدیویی فوق العاده بزرگی رو به رو هستیم!

به طور دقیق‌تر، در حالی که استودیوی سی دی پروجکت رد از شش سال گذشته به صورت رسمی فرآیند ساخت و توسعه بازی مورد انتظار سایبرپانک 2077 را آغاز کرده، لیکن اطلاعات درج شده در شبکه اجتماعی لینکدین نشان می‌دهد که آقای کنراد توماسکویچ، کارگردان اثر The Witcher 3، به‌تازگی به تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 پیوسته و از چند روز پیش فعالیت خود در نقش کارگردان و مدیر ارشد طراحی این اثر را شروع کرده است.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی لینکدین با مراجعه به صفحه شخصی کنراد توماسکویچ و مشاهده بخش تجربیات، متوجه شده که این کارگردان خوش‌نام از دو ماه گذشته به عنوان کارگردان طراحی Cyberpunk 2077 انتخاب شده و به همراه سایر افراد، روی ساخت و توسعه این عنوان ویدیویی مورد انتظار فعالیت می‌کند. بد نیست بدانید که کنراد توماسکویچ نزدیک به پانزده سال و دو ماه در استودیوی سی دی پروجکت رد حضور داشته و در این مدت به عنوان کارگردان بازی ویچر 3 و بسته‌های الحاقی آن نظیر Blood and Wine ایفای نقش کرده است.

در همین رابطه، لازم به یادآوری است که آقای مانوئل مندلیوس (Manuel Mendiluce)، طراح ارشد مراحل بازی Rime، در اوایل دی ماه امسال بود که برای همکاری در ساخت بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 به استودیوی سی دی پروجکت رد محلق شد. از این رو، در حال حاضر افراد باتجربه و با استعدادی روی توسعه این عنوان مشغول به کار هستند. با این حال، ظاهرا انتخاب آقای کنراد توماسکویچ به عنوان کارگردان طراحی بازی سایبرپانک 2077 به خاطر جدایی ناگهانی و غافل‌گیر کننده آقای سباستین استفن (Sebastian Stepien)، کارگردان سابق این بازی، از سی دی پروجکت رد است.

در دیگر خبرهای پیرامون بازی سایبرپانک 2077، چندی پیش سازندگان به صورت رسمی حضور این عنوان در مراسم بزرگ E3 سال جاری میلادی را تایید کردند. البته، هنوز مشخص نیست که این بازی در کنفرانس کدام یک از شرکت‌های حاضر به نمایش گذاشته خواهد شد و در جریان آن، شاهد انتشار چه اطلاعات و جزئیاتی خواهیم بود.

در پایان، ذکر این نکته مهم است که بازی Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ دقیق و حتی تقریبی برای انتشار ندارد و حتی سازندگان آن نیز از این زمان بی‌اطلاع هستند. با این حال، این عنوان مورد انتظار برای عرضه روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز برنامه ریزی شده است.

حال، دیدگاه شما در رابطه با حضور کارگردان بازی The Witcher 3 در تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ با توجه به اینکه کنراد توماسکویچ هم‌اکنون به این تیم ملحق شده، به نظر شما آیا عنوان سایبرپانک 2077 در چه سالی آماده و عرضه خواهد شد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.