راهنمای رزرو آنلاین اقامتگاه برای تعطیلات نوروز

رسانه کلیک – رزرو آنلاین رزرو آنلاین اقامتگاه برای تعطیلات نوروز از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب با بررسی این کار با وب‌سایت و اپلیکیشن جاباما می‌پردازیم.

رزرو اینترنتی هتل، اقامتگاه بوم‌گردی و ویلا مدتهاست که جایگزین شیوه‌های سنتی یعنی رزرو تلفنی و حضوری شده است و این شیوه اجاره اقامتگاه بوم‌گردی، دسترسی مسافران به اقامتگاه را در شهرهای مختلف راحت و سریع‌تر کرده است.

 اما با وجود رواج اجاره اقامتگاه از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت‌های معتبر، همچنان برخی از مردم، هنگام رزرو اقامتگاه با مشکلاتی مواجه می‌شوند. با توجه به این موضوع در مطلب امروز  شیوه رزرو اینترنتی اقامتگاه از وبسایت و اپلیکیشن جاباما را به شما یادآوری می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

1- جستجو و انتخاب

برای رزرو اقامتگاه کافی است که در صفحه اول سایت جاباما، نام محل اقامت یا شهر و تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از مکان‌های اقامتی موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از فیلترهای قسمت سمت راست صفحه می‌توانید جستجوی اقامتگاه مورد نظرتان را با توجه به مشخصات دل‌خواه خود محدود نمایید. حال اگر در صفحه اول جستجو، نام مکان اقامتی مد نظر خود را وارد کنید و وارد صفحه مشخصات اقامتگاه خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، وارد فرآیند رزرواسیون می‌شوید. پس از آن صفحه‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد که برای ادامه روند رزرو باید روی کلید ادامه رزرو، کلیک کنید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید، می توانید از کلید برگشت استفاده کنید.

2- عضویت و ورود

پس از طی مراحل قبل، پنجره عضویت یا ورود به سایت جاباما برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در سایت جاباما عضو شوید. همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده‌اید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

3- ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات،به ازای هر اتاق باید اطلاعات یکی از مسافرین وارد شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی مسافر، شماره تماس و کد ملی اوست.

4- پرداخت صورتحساب

تعدادی از اقامتگاه‌های موجود در سایت جاباما، برای انجام رزرو قطعی نیاز به بررسی بیشتری دارند که در این صورت منتظر تماس همکاران ما در جاباما بمانید. پس از برقراری تماس و انجام هماهنگی‌های لازم، با بروزرسانی همین پنجره وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد. پس از مشاهده این صفحه، می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را بصورت الکترونیکی پرداخت کنید.

5- دریافت واچر

با پرداخت صورتحساب و پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر به صورت خودکار برای شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌کنیم که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) اقامتگاه مورد نظر در تاریخ تعیین شده به محل اقامتگاه مراجعه کنید.

در صورتی که در روند رزرو اقامتگاه بومگردی با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با تیم پشتیبانی جاباما تماس بگیرید. این تیم 247 نفره به صور ت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شماست. همچنین اگر به هر دلیل سفرتان لغو شد، می‌توانید مبلغ پرداختی را استرداد کنید. پس در صورتی که قصد سفر به شهرهای مختلف کشور را دارید به سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما مراجعه کنید و در چند دقیقه ویلا، اقامتگاه و بوم‌گردی مورد نظرتان را رزرو کنید. به عنوان مثال، بهترین ویلا اجاره‌ای شمال را با چند کلیک رزرو می‌کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.