شرایط فروش ایران خودرو برای تاریخ 20 اسفند اعلام شد

رسانه کلیک – شرایط فروش ایران خودرو برای تاریخ 20 اسفند 97 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در این طرح پژو 206 تیپ 2 و وانت آریسان حضور دارند.

ایران خودرو شرایط فروش محصولات خود برای تاریخ 20 اسفند را اعلام کرد. این طرح از امروز ساعت 10 صبح آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه پیدا می کند.

شرایط فروش ایران خودرو برای امروز به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

زمان تحویل

پژو 206 تیپ 2 هاچ بک 668,250,00030 روز
وانت آریسان450,000,000اسفند 97

در صورتی که این محصولات در فروردین ماه تحویل خریداران داده شود، مدل آن ها 98 خواهد بود. لازم به ذکر است؛ قیمت های در نظر گرفته در این طرح، قیمت های حاشیه بازار است (لیست قیمت حاشیه بازار محصولات ایران خودرو اسفند 97).

در روزهای اخیر شرکت ایران خودرو طرح های متنوعی را برای فروش محصولات خود برگزار کرده که البته در آن ها دنا غایب است (طرح فروش محصولات ایران خودرو با مدل 98 19 اسفند 97). پژو 206 تیپ 2 یکی از خودروهایی بوده که در این طرح ها حضور بالایی دارد.

افزایش قیمت ارز، عدم عرضه خودرو و همچنین خروج شرکت های معتبر از بازار ایران باعث شده قیمت خودرو در ماه های اخیر با افزایش چشمگیری همراه باشد (شرکت خودروسازی روسی لادا به ایران می آید؟).

در روزهای اخیر شاهد ثبات و همچنین کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی در بازار هستیم که البته این موضوع به معنای کاهش قیمت کلی خودروها در بازار نیست (کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد). قیمت خودروها در مقایسه با سال گذشته افزایشی بیش از دو برابر را تجربه کرده اند.

ایران خودرو و سایپا بسیاری از خودروهای ثبت نامی را به خریداران تحویل نداده اند؛ با این حال هر روز محصولات خود را به صورت فروش فوری در اختیار خریداران قرار می دهند. این موضوع به معنای آن است که این دو خودروساز، محصولات زیادی را در انبارهای خود احتکار کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.