همراه اول هدایای نوروزی خود را از تولیدات مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تهیه می کند

رسانه کلیک – همراه اول در راستای حمایت از تولیدات داخلی، هدایای نوروزی سال 98 را از کالاهای ایرانی به ویژه تولیدات مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تهیه می کند.
حمایت از کالای ایرانی یکی از پراهمیت ترین موضوعاتی است که همراه اول به آن توجه ویژه ای دارد. با انتخاب عنوان حمایت از کالای ایرانی برای سال 97، اپراتور اول کشور از همان ابتدا حمایت خود را اعلام کرد.

با توجه به اهمیت بالای تولیدات داخلی و مسئولیت‌های اجتماعی برای همراه اول، اقدامات فراوانی توسط این شرکت در این راستا انجام شده است. این اپراتور اخیرا اعلام کرده که برای حمایت از تولیدات داخلی، خرید اقلام خارجی را متوقف کرده و برای تهیه هدایای تبلیغاتی نوروز 98 خود فقط از تولیدات داخلی و به ویژه تولیدات مددجویان بهزیستی و کمیته امداد استفاده خواهد کرد.

اقدامات همراه اول در راستای حمایت از کالای ایرانی، یک فرآیند مقطعی نبوده و به صورت یک برنامه بلند مدت قرار است اجرا شود. همچنین اپراتور اول کشور با پیوستن به کمپین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که از سازمان ها و شرکت ها خواسته بود به جای خرید هدایا برای مدیران دستگاه ها یا تبلیغات، امکانات حداقلی را برای روستای گردشگری «درک» در استان سیستان بلوچستان فراهم کنند، بخش عمده ای از هزینه های نوروزی خود را به این امر اختصاص داده است.

علاوه بر این ها، سال گذشته همراه اول در راستای مسئولیت اجتماعی خود، هزینه اقلام تبلیغات نوروزی را صرف کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه کرد.
با توجه به اقدامات اخیر همراه اول، عملکرد مثبت این شرکت در راستای حمایت از کالای ایرانی کاملا مشخص است. به نظر می رسد استراتژی همراه اول در این زمینه به یک برهه زمانی خاص محدود نبوده و برنامه طولانی برای آن در نظر گرفته است.

اقدامات همراه اول بیانگر این بوده که این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی خود پایبند است. همچنین همراه اول می خواهد این پیام را به گوش برندهای دیگر برساند که از کالای ایرانی و تولیدات داخلی به شکل صحیح حمایت کنند و به جای شعار دادن، عمل کردن را در دستور کار خود قرار دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.