مشخصات هواوی P30 برای اولین بار لو رفت

رسانه کلیک – مشخصات هواوی P30 برای اولین بار در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به همراه برادر خود نزدیک به دو هفته دیگر معرفی می شود.

در حالی که فاصله کوتاهی تا معرفی پرچمداران آینده هواوی داریم، افشاگری های زیادی در رابطه با آن ها انجام می شود. به تازگی این گوشی های هوشمند در کشور اندونزی و تایوان موفق به کسب تاییدیه شده اند. این تاییدیه ها، مشخصات هواوی P30 و پی 30 پرو را در اختیار رسانه ها قرار داده است.

هواوی P30 دارای شماره مدل ELE-L29 است و در دو نسخه با 6/8 گیگابایت رم وارد بازار می شود که البته هر دو از 128 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برند. VOG-L29 شماره مدل گوشی هواوی P30 پرو است.

مشخصات هواوی P30 پرو به استفاده از 8 گیگابایت رم در این گوشی هوشمند اشاره می کند. این محصول در دو نسخه با 128/256 گیگابایت حافظه داخلی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

سومین گوشی هوشمند از این سری، هواوی P30 لایت است. این گوشی هوشمند با شماره مدل MAR-LX2 موفق به کسب تاییدیه شده است.

این سه اسمارت فون از شبکه ارتباطی 4G پشتیبانی می کنند. با توجه به این موضوع که کشور اندونزی و تایوان فاقد زیر ساخت های 5G هستند، کاربران در این کشور نمی توانند از سرعت دانلود گیگابیتی لذت ببرند. هواوی پی 30 و P30 پرو به احتمال زیاد به مودم Balong 5000 مجهز می شوند که درون چیپست کایرین 980 تعبیه شده است.

بر اساس اطلاعات رسمی، گوشی هواوی P30 پرو به دوربین اصلی پریسکوپی مجهز می شود (هواوی P30 پرو به دوربین پریسکوپی مجهز می شود). این دوربین، قابلیت بزرگنمایی بالایی را برای پرچمدار آینده هواوی به همراه دارد.

پرچمداران آینده هواوی در رنگ های مشکی، آبی و Twilight روانه بازار می شود و همچنین از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر بهره می برند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.