فروش فوری ایران خودرو با مدل 98 (22 اسفند 97)

رسانه کلیک – شرایط فروش فوری ایران خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در این طرح خودروهای پژو 405 بنزینی و سمند LX سال بنزینی حضور دارند.

ایران خودرو برای چندمین روز متوالی محصولات خود را به صورت فروش فوری در اختیار خریداران قرار می‌دهد (طرح فروش محصولات ایران خودرو با مدل 98 21 اسفند 97).

شرایط فروش فوری ایران خودرو برای تاریخ 22 اسفند به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

تاریخ تحویل

پژو 405 بنزینی627,000,00030 روز
سمند LX سال بنزینی665,280,00030 روز

قیمت های در نظر گرفته شده در این طرح بر اساس قیمت حاشیه بازار است که در گذشته نه چندان دور توسط ایران خودرو اعلام شده بود (لیست قیمت حاشیه بازار محصولات ایران خودرو اسفند 97).

در ماه های اخیر قیمت خودرو افزایش چشمگیری در بازار داشته است؛ با این حال در چند روز گذشته شاهد ثبات نسبی در بازار بودیم (کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد).

در حالی که ایران خودرو و سایپا با طرح های فروش خود به دنبال کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد هستند، همچنان فاصله زیادی میان قیمت کارخانه و بازار آزاد به چشم می خورد.

در حال حاضر پراید با قیمت نزدیک به 48 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود که در مقایسه با قیمت کارخانه ای، حدود 10 میلیون تومان گران تر است. در رابطه با محصولات تولیدی ایران خودرو نیز این موضوع صادق است.

ایران خودرو و سایپا در گذشته عدم وجود قطعات را یکی از دلایل عدم تحویل خودرو به خریداران اعلام کرده بودند؛ با این حال شاهد شروع طرح های فروش فوری توسط این دو شرکت هستیم. با توجه به این موضوع، این دو خودروساز برای افزایش قیمت خودرو در بازار، محصولات تولیدی خود را در انبارها احتکار کرده بودند.

خودروهای موجود در طرح جدید فروش فوری ایران خودرو، سال آینده و با مدل 98 تحویل خریداران می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.